Blog
Moim interesem jest interes Polaków i Polski
1maud
1maud Człowiekiem myślącym.
357 obserwujących 1665 notek 4136190 odsłon
1maud, 9 grudnia 2009 r.

Kryzys, kryzysem, a szlachta ma się nieźle

Jest takie państwo, gdzie zarobki wszystkich są jawne., Sporo mówimy korupcji, która jest ,między innymi, wynikiem dużej ilości ograniczeń,stosowanych przez państwo (nie zawsze koniecznych dla rynku), a możliwa jest do prowadzenia na dużą skalę, dzięki tematom tabu. Jednym z takich tabu jest dość lekkie traktowanie zeznań majątkowych polityków (vide Palikot, który „zapomniał „wpisać wielomilionowe pożyczki) czy minister Graś. Kiedy jednak spróbujemy dowiedzieć się ile zarabia menadżer jakiejś firmy, to usłyszymy ze jest to tajemnica. I tyle.

W Norwegii można dowiedzieć się wszystkiego. Dzięki temu, kolega spiskowy dotarł do niezwykle interesujących informacji., Dotyczących zarobków, pracowników norweskich oddziałów dwóch polskich firm PGNIG i Lotosu. Nie będę streszczać wpisu. Podaję link i zachęcam do lektury(http://spiskowy.salon24.pl/)

PGNiG i Lotos inwestują w norweski rynek wydobywczy. Chwała im za to. Jednakże, w zestawieniu z informacjami,,zawartymi we wpisie spiskowego, dość dziwnie brzmi następująca informacjaOba polskie koncerny dopiero raczkują w norweskim świecie naftowo-gazowym. Akcjonariusze zapewne nie byliby więc zachwyceni kosztownymi stoiskami na miarę BP czy Gazpromu. Stoisko Lotosu było symboliczne. Nieco więcej miejsca zajął PGNIG. Polski monopolista gazowy podkreślał, że jest nowym graczem na norweskim szelfie, ale jego korzenie sięgają drugiej połowy XIX wieku. Ma więc doświadczenie w branży. „A co akcjonariusze na zarobki menadżerów?·

 P.S.

Ciekawe, czy Cyryl Fedorowicz, to rodzina posła Jerzego Fedorowicza?

 

Opublikowano: 09.12.2009 17:13.
Autor: 1maud
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • https://www.youtube.com/watch?v=wDAwKtWfv10 Koniecznie obejrzeć! Wysłuchać i przemyśleć:-)...
  • Dopóki masy tego nie zrozumieją i będą się poddawać bezwolnie indoktyrnacji cwaniaków...
  • https://www.youtube.com/watch?v=wDAwKtWfv10 proszę. I proszę się odnosić do zasadniczych...

Tematy w dziale