Republikanizm Republikanizm
241
BLOG

W odpowiedzi Pani Karolinie i innym katolikożercom.

Republikanizm Republikanizm Kościół Obserwuj temat Obserwuj notkę 20

Kościół Katolicki leży. Afery pedofilskie, homoseksualne, finansowe. Fatalna jakość kadry. I na ostatek lewacki papież , nie potrafiący odróżnić dobra od zła (jego wypowiedzi dotyczące agresji rosyjskiej na Ukrainę), prymityw nie znający historii (chociażby jego wypowiedzi chwalące imperium Czyngis-chana). Jak ktoś leży pobity , pojawia się tchórzliwy motłoch kopiący leżącego. Nie jestem członkiem Kościoła Katolickiego. Jestem niewierzący. Nie mylić z ateizmem. Ateizm to najbardziej zbrodnicza religia w historii ludzkości. Lenin , Stalin, Hitler, Mao tse tung Pol-pot, Kim Ir sen i inni. Wszyscy oni byli ateistami Wymordowali więcej ludzi (z przyczyn religijnych - na siłę wprowadzali ateizm ) niż jakikolwiek inna religia w historii ludzkości. Czym się różni „niewierzący „ od „ateisty”? Ja nie mam potrzeby zwalczania innych religii. Niech każdy wierzy w to co chce, jeśli jest mu to potrzebne do życia, jeśli nie zmusza innych do swojej wiary i nie krzywdzi innych ludzi.

Po tym krótkim wprowadzeniu przejdźmy do sedna sprawy. Wielkie religie (chrześcijaństwo , islam, braminizm , buddyzm) organizowały ludzi i wprowadzały systemy moralne , na których organizowały się społeczeństwa i państwa. Społeczeństwa, które nie wypracowały sobie takiego sytemu moralnego, nie przetrwały. Czy system chrześcijański system moralny jest dobry, zły , przestarzały? Oczywiście wielcy mędrcy stworzyli go dwa tysiące lat temu, przez cały czas ewoluował i może powinniśmy wprowadzić nowy system moralny który zorganizuje współczesne społeczeństwa. I jest próba wprowadzenia takiego system - Nowa Lewacka Religia. Wzorem dawnych religii z boginiami płodności , kopulacja jest najważniejsza . Tylko o ile dawnie religie akcentowały cechę płodności , przedstawicielom tej nowej religii zależy tylko na przyjemności, Pojawili się już kapłani nowej religii – działacze LGBT. Dawniej za krytykę księży katolickich były duże nieprzyjemności. Na szczęście się to skończyło. Ale spróbuj teraz skrytykować działacza LGBT . Za to wylatuje się z pracy – ostatnio w TVN-e (a tam był tylko drobny żarcik). Jakie są zasady nowej religii? Róbta co chceta (oczywiście tylko zakresie kopulacji, w organizacji społecznej to będzie obóz koncentracyjny). A jeśli pojawią się kłopoty - to zabij. Dziecko przeszkadza w wygodnym życiu , dziadziuś jest niedołężny, zabij. Oczywiście nikt tego tak nie nazywa – aborcja, eutanazja, rozwiązanie problemu, prawo do decydowania o własnym ciele itd., itp. W stanie Nowy York już można zabić dziecko w dniu narodzin. „Ważne” żeby jeszcze nie zaczął się poród. Już są „filozofowie” którzy otwarcie propagują „nieprzedłużanie życia dziecka” po urodzeniu, gdy rodzice go nie chcą. Czy jestem konserwatywny negując takie zachowania. Nie. Taka „nowoczesność” już była w starożytnym Rzymie. Dziecko które nie spodobało się rodzicom było wyrzucane do rynsztoka. Wolę już chrześcijańskie piąte przykazanie.

Nieodpowiedzialne społeczeństwa oparte na tej nowej lewackiej religii wymrą w ciągu dwóch pokoleń . Jakie systemy moralne zostaną wprowadzone w naszej części świata? Prawdopodobnie Islam . Zły, dobry, lepszy, gorszy? W historii ludzkości nie ma to znaczenia. Jakiś system moralny musi organizować społeczeństwo.

Ale my żyjemy tu i teraz. Mam dzieci i wnuczkę. I chcę żeby żyły w bezpiecznym świecie. I wolę księdza który mówi żeby chłopcy i dziewczynki nie sprzedawali się w Galerii handlowej za parę jeansów, niż na przykład wasi lewaccy kapłani którzy nie widzą niczego niestosownego w tzw. seksworkingu. Ostatnio wasz lewacki biuletyn Gazeta Wyborcza ostro propaguje ten rodzaj „działalności zawodowej”. I oczywiście wielu księży jest dwulicowych , ale złapani na niegodnych zachowaniach są piętnowani i wyrzucani ze szkół. A gdy wasi lewaccy seksedukatorzy dostaną się do przedszkoli i szkół (jak propaguje to lewackie WHO) to będą rozwijać „postępowo seksualność u dzieci”. A rodzice którzy się temu sprzeciwiają będą pozbawiani praw rodzicielskich. Nie chcę żeby moje wnuku projektowały w szkole burdele, tak jak to dzieje się w Niemczech. Zastanawiam się pani Karolino, gdy zwycięży w Polsce wasz system moralny ( a zwycięża np. w Hiszpanii) czy Pani zaproponuje swojemu dziecku jak dorośnie – „a może praca w seksworkingu”?

Więc , Szanowna Pani odczep od Kościoła Katolickiego twierdząc że to Zło. System moralny który wy proponujecie, zamiast chrześcijańskiego, jest ohydny i nie przetrwa dwóch pokoleń. Już wasza psedo reżyuserk Holland to powiedziała „Ale nie boję się, że przestaniemy istnieć jako biała rasa. Sami ku temu zmierzamy. Już się nie reprodukujemy. Robimy miejsce dla innych. Może coś lepszego się z tego narodzi”. Oczywiście bredzi o jakiejś białej rasie (a chociażby wymierają również Koreańczycy, Japończycy). Chodzi tu o cywilizację lewacką która zastępuje nie tylko cywilizację chrześcijańską. I nic lepszego się z tego nie narodzi.

Jest Pani taka odważna to proszę „przywalić” Islamowi albo religii mojżeszowej. Przecież też „mają dużo za uszami”. Co , strach obleciał ? Lepiej kopać leżącego , który nie odda. Tylko co w zamian? Ohyda i obóz koncentracyjny oto program lewaków (którzy dla niepoznaki zabarwili się na zielono). Którzy chcą decydować jak mamy żyć , jak wychowywać swoje dzieci, co jeść , gdzie mieszkać. Wolę tutaj naukę Kościoła Katolickiego. I mam nadzieję że  papieża lewaka przetrwamy i KK wróci na dawne tory.


Uważam że socjalizm jest prymitywną ideologią, która blokuje rozwój człowieka i cofa nas do jaskini.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo