emeryt ZUS emeryt ZUS
959
BLOG

Donald Tusk uderzył w Węgry.Mocna odpowiedź!

emeryt ZUS emeryt ZUS Polityka Obserwuj notkę 31

 Węgry to suwerenny kraj, który ma prawo do własnego zdania w sprawie wojny w Ukrainie. Czy to się Donaldowi Tuskowi podoba, czy nie - powiedział szef MSZ Węgier Peter Szijjarto, reagując na słowa szefa polskiego rządu. Premier dzień wcześniej, mówiąc o polityce Węgier ws. Ukrainy, oskarżył Budapeszt o zdradę Europy. Szijjarto stwierdził, że zachowanie Donalda Tuska to całkowity brak szacunku.


W swoim komentarzu Szijjarto zdecydował się odnieść także do bieżącej sytuacji w Polsce - mówił o stanie polskiej demokracji czy skazanych politykach PiS. - Widzieliśmy wydarzenia ostatnich kilku tygodni w Polsce i koncepcję demokracji polskiego premiera - stwierdził z ironią. - Widzimy, jak politycy opozycji są więzieni w Polsce - ocenił, po czym dodał "widzimy, że nie ma żadnej tolerancji dla opinii, które różnią się od opinii rządu".
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-donald-tusk-uderzyl-w-wegry-mocna-odpowiedz-z-budapesztu,nId,7287326#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Węgier „nie da się szantażować” w celu zaakceptowania kulturowego marksizmu, mówi premier Viktor Orbán. Na świecie nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, aby zmusić nas do zaakceptowania masowej imigracji i oddania naszych dzieci w ręce aktywistów LGBTQ. To niemożliwe” – mówi Viktor Orbán w wideoklipie szeroko rozpowszechnianym w mediach społecznościowych.
https://twitter.com/PM_ViktorOrban/status/1748348230557937854

emeryt ZUS
O mnie emeryt ZUS

Rubaszny emeryt,piszę tu dla jajów! Producent domowych win i degustator! A wy możecie tylko zazdrościć!

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka