13 obserwujących
18 notek
32k odsłony
  644   0

Sylwester 2018 i Nowy Rok 2019. Moc serdecznych życzeń od Salon24.pl

Za kilka godzin przywitamy Nowy 2019 Rok. Nie wiemy jeszcze jaki będzie - mamy nadzieję, że każdemu z nas przyniesie coś dobrego i że każdy będzie potrafił to dostrzec i docenić.

Życzymy Wam wszystkim: blogerom, komentatorom i czytelnikom Salon24.pl pożegnania starego i powitania nowego roku w zdrowiu i poczuciu spełnienia. Nie stawiajcie sobie celów na wyrost, ale też nie myślcie, że to, co najlepsze już za Wami.

Niech przyszłość przyniesie nam wszystkim dużo pozytywnych wydarzeń w polityce, gospodarce, sporcie, nauce, kulturze i innych dziedzinach, a także w życiu prywatnym. Abyśmy mieli o czym pisać i dyskutować. Abyśmy mieli się z czego cieszyć i czuć satysfakcję.

Życzymy, by poważne kłopoty wszystkich szczęśliwie omijały, abyśmy nie przejmowali się zbytnio rzeczami, na które nie mamy wpływu. Abyśmy mogli śmiało podążać za swoimi marzeniami i potrzebami. Życzymy zdrowia, cierpliwości i wytrwałości.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę - za ciekawe notki - i życzymy Wam niegasnącego zapału do pisania. Życzymy również nieco dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości i dyskusji na coraz wyższym poziomie. Niechaj Wasze poglądy, myśli i refleksje wzbogacają innych. Bądźcie z nami i w 2019 roku.

Bogna Janke i cała redakcja Salon24.pl. Do Siego Roku!

Lubię to! Skomentuj63 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura