Administracja Salon24.pl Administracja Salon24.pl
644
BLOG

Sylwester 2018 i Nowy Rok 2019. Moc serdecznych życzeń od Salon24.pl

Administracja Salon24.pl Administracja Salon24.pl Święta, rocznice Obserwuj temat Obserwuj notkę 63

Za kilka godzin przywitamy Nowy 2019 Rok. Nie wiemy jeszcze jaki będzie - mamy nadzieję, że każdemu z nas przyniesie coś dobrego i że każdy będzie potrafił to dostrzec i docenić.

Życzymy Wam wszystkim: blogerom, komentatorom i czytelnikom Salon24.pl pożegnania starego i powitania nowego roku w zdrowiu i poczuciu spełnienia. Nie stawiajcie sobie celów na wyrost, ale też nie myślcie, że to, co najlepsze już za Wami.

Niech przyszłość przyniesie nam wszystkim dużo pozytywnych wydarzeń w polityce, gospodarce, sporcie, nauce, kulturze i innych dziedzinach, a także w życiu prywatnym. Abyśmy mieli o czym pisać i dyskutować. Abyśmy mieli się z czego cieszyć i czuć satysfakcję.

Życzymy, by poważne kłopoty wszystkich szczęśliwie omijały, abyśmy nie przejmowali się zbytnio rzeczami, na które nie mamy wpływu. Abyśmy mogli śmiało podążać za swoimi marzeniami i potrzebami. Życzymy zdrowia, cierpliwości i wytrwałości.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę - za ciekawe notki - i życzymy Wam niegasnącego zapału do pisania. Życzymy również nieco dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości i dyskusji na coraz wyższym poziomie. Niechaj Wasze poglądy, myśli i refleksje wzbogacają innych. Bądźcie z nami i w 2019 roku.

Bogna Janke i cała redakcja Salon24.pl. Do Siego Roku!

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura