Osowa22 Osowa22
102
BLOG

Astrologicznie we wrześniu będzie dobry czas dla opozycji

Osowa22 Osowa22 Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
W sierpniu mieliśmy wydarzenie związane ze śmiercią Jewgienija Prigożyna, a wrzesień astrologicznie również szykuje się bardzo ciekawy.

Jeszcze w prognozie na sierpień pisałem, że będzie to jeden z kluczowych momentów roku i jak widać to się sprawdziło. Przede wszystkim ważnym wydarzeniem był zamach i śmierć Jewgienija Prigożyna, który w czerwcu tego roku zorganizował nieudany pucz w celu obalenia Władimira Putina. Jak widać prezydent Rosji mu nie wybaczył, a że Prigożyn prawdopodobnie nadal chciał obalić swojego byłego znajomego, to na Kremlu postanowiono rozwiązać sprawę raz na zawsze. Co ciekawe według mnie to jest tylko wstęp do przygotowania większej wojny na Ukrainie.

Wrzesień również będzie kontynuacją sierpnia, a może będzie jeszcze bardziej przełomowym miesiącem. Tym bardziej, że nadal mamy kontynuację figury latawca, który ciągnie się praktycznie od połowy sierpnia, a latawiec zazwyczaj przynosi pozytywne zdarzenia. Co może przynieść w Polsce? Wzrost poparcia dla opozycji, która ma dobry czas mniej więcej do połowy, końca października. Wówczas Prawo i Sprawiedliwość może słabnąć i nawet przegrać wybory. Trochę lepiej dla PiS wygląda to, gdyby wybory były w listopadzie.

Figura latawca będzie powodować również odwrót populizmu, osłabienie radykalnych nurtów politycznych i społecznych. Polityczna zawierucha i wstrząsy będą mieć miejsce w Białorusi. Poparcie może tracić na przykład skrajnie prawicowa i populistyczna Konfederacja, która jeszcze niedawno miała prawie 15% poparcia w sondażach. Jak wspomniałem wyżej zyskiwać może opozycja, zwłaszcza Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica, a nie Konfederacja. Problemy może mieć za to nasza złotówka, która znowu może zacząć tracić sporo na wartości względem walut zagranicznych.

Co ważne również we wrześniu rozpoczynamy nowy rok numerologiczny. Dokładnie 14 września kończymy stary rok i wchodzimy w nowy. Także jeśli ktoś miał trudny rok osobisty na przykład 2,4,5,9 to nadchodzące dwanaście miesięcy powinno być zdecydowanie lepsze. Ponadto we wrześniu rozpoczynając nowy rok numerologiczny żegnamy rok siódemki na świecie i wchodzimy w rok ósemki. A więc ważne w tym roku do września 2024 będzie uporządkowanie finansów, wychodzie z finansowego i gospodarczego kryzysu po lockdawnach po koronawirusie, a nawet możliwe budowanie nowych systemów finansowych i bankowych oraz gospodarczych.

Także wrzesień 2023 zarówno politycznie, gospodarczo jak i osobiście zapowiada się niezwykle ciekawie i nie będzie to z pewnością nudny miesiąc. Co więcej powinien być wraz z październikiem i listopadem jednym z kluczowym i ważnych momentów w 2023 roku. Być może nawet wpłynie na bieg historii nawet w najbliższych w latach.

Zapraszam na mój kanał na YT z przepowiedniami - https://www.youtube.com/channel/UCC15epGfRMYokRIY-dXwExw

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości