Osowa22 Osowa22
158
BLOG

Wirus od mleka i stan wyjątkowy

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
W kolejnym swoim filmiku z moimi poczuciami na najbliższy czas najważniejsze są stan wyjątkowy i pojawienie się nowego wirusa.

O wprowadzeniu stanu wyjątkowego we wschodnich regionach w Polsce na jesień zapewne wielu już słyszało wcześniej, gdyż nie jest to jakąś nowość. PiS za wszelką cenę będzie chciał utrzymać władzę. Nowością może być jednak to, że było widać aresztowanie niektórych polityków opozycji z Koalicji Obywatelskiej. Zresztą już ostatnio mieliśmy do czynienia z zatrzymaniem posłanki z tej partii pomimo immunitetu.

Drugim takim ciekawym poczuciem było pojawienie się nowego wirusa, tak zwanej fałszywej pandemii dwa, która również ma się pojawić w najbliższym czasie. Wirus ma się zacząć od jakiejś partii zatrutego mleka, ale nie będzie nam czymś realnie zagrażającym. Realnym zagrożeniem będzie dopiero pradawna choroba, którą na początku większość z nas będzie bagatelizować, ale to jeszcze nie teraz. 

A z poprzednich rzeczy jakie mi się sprawdziły z poprzednich wizji to np ataki psów na ludzi (ostatnio został zagryziony człowiek we Włocławku) czy sporo kradzieży w sklepach i napadów.

Tutaj link do mojego filmiku - https://www.youtube.com/watch?v=JIe6XuD7XXA&t=2s

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości