Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
70 obserwujących
1482 notki
1279k odsłon
238 odsłon

Ukierunkowana zaraza COV-19? "Koronowirus z WUHAN"

Wykop Skomentuj2

Jaka to jest, że globalna wioska funkcjonuje ale w sposób patologiczny.

Odbiciem tego jest ruch lotniczy!

Port lotniczy we Frankfurcie n/Menem, w Londynie, Amsterdamie: funkcjonuje normalnie.

Kształtowanie populacji w Europie?.

Dlaczego w niektórych krajach Unii Europejskiej toczy się życie gospodarcze i tysiące ludzi przewijają się przez porty lotnicze a w innych np. Włochy, Polska etc. całkowicie wymarły.

Jakie tam obowiązują procedury sanitarne aby ZARAZĘ nie roznosić po świecie.

Dziwne to i wielce zastanawiające.

https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2020-03/papiez-krzyz-marcelego-matka-boza-wieksza-pielgrzymka-epidemia.html

image

Papież przypomina o znaczeniu wiary w czasie epidemii

Poprzez swoją pielgrzymkę do Bazyliki Matki Bożej Większej i do krzyża św. Marcelego Papież pokazał, jak ważna jest w tym czasie epidemii wiara. Jest ona ważniejsza niż wszystkie kwestie techniczne – uważa rektor kościoła św. Marcelego, który towarzyszył Franciszkowi w modlitwie o uwolnienie miasta i świata od zarazy.

Krzysztof Bronk - Watykan

         Wczorajsza, trzecia niedziela Wielkiego Postu przejedzie do historii Rzymu. Po raz pierwszy w Wiecznym Mieście nie sprawowano publicznych Eucharystii. Kościoły były otwarte, ale i opustoszałe. Zaglądali do nich tylko ci, którzy podjęli ryzyko spotkania się z policyjnym patrolem. Do tego grona dołączył również Papież, który tuż po godz. 16 udał się do miejsc, które w Rzymie kojarzone są z modlitwą o wyzwolenie z zarazy.

Czczona w najstarszym maryjnym kościele Wiecznego Miasta ikona Matki Bożej zyskała sobie miano Salus populi Romani – Ocalenie Ludu Rzymskiego, m.in. dlatego, że to właśnie do niej modlili się Rzymianie w czasie epidemii. W 593 r. Grzegorz Wielki niósł ją po ulicach, prosząc o wyzwolenie do panującej wówczas dżumy. W 1837 r. Grzegorz XVI modlił się przed nią o ustanie epidemii cholery.

         Krzyż św. Marcelego jest uznawany przez rzymian za cudowny od 1519 r., kiedy to kościół św. Marcelego strawił pożar, a krucyfiks pozostał nietknięty. Kiedy trzy lata później Rzym został dotknięty epidemią dżumy, mieszkańcy miasta wbrew zakazom mającym ograniczyć szerzenie się zarazy wynieśli krzyż na ulice. Przez 16 dni pielgrzymował przez wszystkie dzielnice miasta, a gdzie docierał, choroba ustępowała. Kiedy powrócił do kościoła św. Marcelego, epidemia się zakończyła.

         Podczas wizyty w kościele św. Marcelego Franciszkowi towarzyszył rektor tej świątyni ks. Enrico Cassini. Przyznaje on, że papieska pielgrzymka może być odbierana jak naruszenie obowiązujących we Włoszech reguł sanitarnych. Podkreśla jednak, że Papież pokazał w ten sposób rzymianom, u kogo mają szukać pomocy.

„Była to modlitwa w ciszy. Papież usiadł przed krzyżem i modlił się. Nie trwało to długo, ale było bardzo intensywne. Ponownie poczuliśmy moc tego znaku opieki nad Rzymem, krzyża św. Marcelego, który już raz 1522 r. wyzwolił miasto z epidemii dżumy. Od tego czasu wielokrotnie był znakiem Bożej opieki w sprawach prywatnych i społecznych – powiedział Radiu Watykańskiemu ks. Enrico Cassini. – Również papieże uznawali znacznie tego krucyfiksu. Św. Jan Paweł II nakazał sprowadzić ten krzyż do Bazyliki św. Piotra na Wielki Post Wielkiego Jubileuszu. A zatem w ten sposób również Franciszek pokazuje nam, że w takich chwilach wiara jest najważniejsza. On wie, że moc Bożej miłości może przezwyciężyć te trudności.“

Tematy

PAPIEŻ FRANCISZEK

16 marca 2020, 11:31

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

imageimage

image

Czy kraje arabskie i Izrael są wolne od COV-19?

???

Obserwujmy świat, nie tylko TVN, POLSAT czy TVPInfo powinno być dla człowieka myślącego źródłem informacji.

Wiarę pogódźmy ze zdrowym rozsądkiem i podejściem do życia.

Ile ludzi w Polsce ginie na choroby układu sercowo-naczyniowego?

Ile ludzi w Polsce ginie na choroby nowotworowe?.

To są główne przyczyny ZGONÓW!

Ile ludzi w Polsce ginie na choroby związane z powikłaniem grypy.

Ile ludzi w Polsce ginie z powodu pandemii "Ptasiej grypy", Świńskiej grypy", kleszczy a obecnie COV-19?


statystyka zgonów w polsce 2019

Wyniki wyszukiwania w sieci

zgony - Główny Urząd Statystyczny / Wyszukiwarkastat.gov.pl › wyszukiwarka › query=tag:zgony

Obszary tematyczne / Roczniki statystyczne / Roczniki Statystyczne. 16.10.2019 - Podstawowe informacje o liczbie i strukturze ludności Polski w 2018 r. oraz ...

Podobne wyszukiwania

Przyczyny zgonów w Polsce 2018 GUS

Zgony w Polsce 2019

Liczba zgonów w Polsce 2017

Ilość zgonów 2018

Garbage codes

Zgon definicją


https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/


Główny Urząd Statystyczny / Obszary tematyczne / Ludnośćstat.gov.pl › obszary-tematyczne › ludnosc

Powierzchnia i ludność w przekroju terytorialnym w 2019 roku. 22.07.2019 ... Statystyka zgonów i umieralności z powodu chorób układu krążenia. 07.01.2016.

‎Rocznik Demograficzny 2019 · ‎Statystyka przyczyn zgonów · ‎Statystyka zgonów i ...

Dane demograficzne w Polsce za 2019 r. GUS - liczba ...businessinsider.com.pl › finanse › makroekonomia › dane-demografi...

29 sty 2020 - GUS przedstawił najnowsze dane demograficzne Polski za 2019 r. Luka pomiędzy liczbą urodzeń a zgonów jest obecnie największa od ...

W 2019 umrze nas o 30 tys. więcej niż się urodzi, powojenny ...oko.press › Wydarzenia

3 lis 2019 - W 1956 r. na 1 zgon przypadały 3 urodzenia, jeszcze w stanie wojennym ... Według danych GUS tuż po II wojnie światowej w Polsce (1946) rodziło się 2,7 ... GUS podał na razie statystyki za pierwsze osiem miesięcy 2019.

Demografia. Przewaga zgonów nad urodzeniami wciąż rośnie ...www.money.pl › Gospodarka

Więcej urodzeń niż zgonów - jeśli taki miał być efekt wprowadzenia programu 500+, to okazał się bardzo krótkotrwały. ... 26.03.2019 16:17 (aktualizacja 27.03.2019 11:16) ... błędu, znacznie bardziej przewidywalne są statystyki dotyczące umieralności. Natężenie zgonów w Polsce rośnie powoli i w miarę jednostajne.

Liczba narodzin i zgonów 2004-2019. Efektu 500+ nie widaćwww.fakt.pl › Pieniądze › Finanse

2 paź 2019 - Jeśli przyjrzymy się statystyce zgonów i narodzin w Polsce, to wnioski są smutne. Od 6 lat mamy ujemny przyrost naturalny, a w tym roku nie ...

Drastyczny wzrost zgonów Polaków. Tak źle nie było od ...dziennikzachodni.pl › Zdrowie

6 lut 2019 - Na tak złe statystyki dot. ilość zgonów w Polsce wpływ ma także brak ... Waloryzacja emerytur i rent 2019 ZOBACZ TABELĘ WYPŁAT.

DGP: Polacy masowo wymierają. Z danych GUS wynika, że w ...polskatimes.pl › Zdrowie

4 lut 2019 - Z danych GUS wynika, że w 2018 r. liczba zgonów wyniosła 414 tys. ... Top 10 najszybciej wyludniających się miast w Polsce. Gdzie ... 10. ... Bal Mistrzów Sportu 2019: Zobacz, jak prezentowali się sportowcy i ich partnerki.

Umieralność w Polsce. Najczęstsze przyczyny zgonów ...www.politykazdrowotna.com › 48211,umieralnosc-w-polsce-najczests...

Umieralność w Polsce. Najczęstsze przyczyny zgonów. 07 Sierpnia 2019, 13:27 śmierć trup kostnica koroner zgon akt zgonu. Polityka Zdrowotna ...

Liczba ludności Polski. Dane GUS | Z kraju - TVN24 BiStvn24bis.pl › z-kraju,74 › liczba-ludnosci-polski-dane-gus,1002760

29 sty 2020 - Liczba ludności Polski na koniec 2019 roku wyniosła 38 milionów 383 ... naturalny – liczba urodzeń była o 35 tysięcy niższa od liczby zgonów.

KONIEC bez odpowiedzi.

PYTANIA bez odpowiedzi.

Gdzie leży PRAWDA a gdzie MANIPULACJA przez rządzących i Wielkich tego zakłamanego świata?
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale