Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
66 obserwujących
1422 notki
1230k odsłon
409 odsłon

Ormianie nasi bracia i siostry w WIERZE

Wykop Skomentuj1

WIEK XIX i WIEK XX był czasem APOKALIPSY dla ORMIAN

PRZEMILCZANE LUDOBÓJSTWO- (GENOCIDE) HOLOKAUST ORMIAN

Przywlaszczona terminologia NAZWANIA ZBRODNI PO IMIENIU WG PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO: LUDOBÓJSTWO, GENOCIDE, HOLOKAUST- NIE MOŻE BYĆ UŻYWANA PRZEZ JEDNĄ NACJĘ, JEDEN NAROD. KONIEC XIX I POCZĄTEK XX W. BYŁ NOWOŻYTNYM CZASEM DOKONANIA ZBRODNI LUDOBOJSTWA NA NARODZIE ORMIAN, GREKACH, ROSJANACH, POLAKACH ... I WIELU INNYCH NP. CHIŃCZYKACH W MANDŻURII , A TAKŻE I ŻYDACH POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ !!! 

Sao Paulo

Komentarz do Autora i @E-MISJONARZA

 • 23.10.2015 14:43

  @E-MISJONARZ

  Informacje na temat pochodzenia Turków, którzy stali za zagładą Ormian zbierałam już dobre dwa lata temu, jeszcze przed konfliktem na Ukrainie.
  Od dłuższego już czasu widzę wspólny mianownik w wielu zdarzeniach na świecie, w Europie i w samej Polsce i gromadzę te puzzle mozolnie...i mozolnie...
  Ksiadz Isakowicz Zaleski ani słowem nigdy się nie zająknął, ze to Chazarstwo, że to żydzi sefardyjscy będący u władzy włacznie z Ataturkiem dokonali rzezi Ormian..
  I okazuje się, że gdziekolwiek na świecie dzieje się coś dramatycznego włącznie z II wojną światową, a obecnie rozp.......a z tzw."uchodźcami", to stoi za tym ta jedna p.... nacja.
  Żałuję, że nie mam w tej chwili czasu na dłuższy wywód ale wrócę do tematu...
  Pozdrawiam Autora i czytelników

 

 

od Sao Paulo:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-turcji-sprzedawal-przemyslowi-ludzkie-kosci-2013-09

 • Home
 • Bliski Wschód
 • Żydowski prezydent Turcji sprzedawał przemysłowcom ludzkie kości

OPUBLIKOWANO WRZESIEŃ 20, 2013PRZEZ RXW BLISKI WSCHÓDNWO

Żydowski prezydent Turcji sprzedawał przemysłowcom ludzkie kości

 
 
 
Żydowski dyktator i ludobójca Mustafa Kemal

Żydowski dyktator i ludobójca Mustafa Kemal

Prezydent Turcji sprzedawał europejskim przemysłowcom, jako surowiec, kości pomordowanych przez niego greckich chrześcijan. Tylko uczucia przerażenia i gniewu mogą wywołać niedawno ujawnione świadectwa dotyczące tego, że pierwszy prezydent Turcji, Mustafa Kemal Ataturk, z którego rozkazu podczas małoazjatyckiej katastrofy wymordowano dziesiątki tysięcy Greków, sprzedawał kości swoich ofiar jako surowiec europejskim przemysłowcom. W materiale, w rubryce zatytułowanej „Stronice historii” greckiej gazety Kiriakatiki Elevferotipiya”, poświęconym katastrofie małoazjatyckiej, spaleniu Smyrny i wymordowaniu jej chrześcijańskiej ludności, rodzą się dwie kwestie:

1- Wykorzystanie przez kemalistów szczątków swoich ofiar  w oczach korespondentów „New York Times” i francuskiej „Midi”. W grudniu 1924 zdarzył się wyciek informacji o tym, że rząd nacjonalistyczny Mustafy Kemala sprzedał francuskim przedsiębiorcom „do użytku przemysłowego” 400 (czterysta) ton ludzkich kości co odpowiada 50.000 (pięćdziesiąt tysięcy) ludzi. Kości, które, być może, miały pójść na przygotowanie pasz zwierzęcych i na nawozy, były przetransportowane do portu w Marsylii, przez Saloniki, na brytyjskim statku.

2- Herve Georgelin, „Kłamstwo we francuskich archiwach w kwestii zagłady Smyrny”

A poniżej przytaczamy przekład telegramu z gazety „New York Times” zatytułowany „Pogłoski o ładunku ludzkich kości”, 1924 rok. Telegram specjalny do „New York Times”, 22 grudnia, Paryż.

„Marsylia jest wyprowadzona z równowagi zaskakującą historią o tym, że do portu wpłynął statek o nazwie „Jean”, pod banderą brytyjską, z tajemniczym ładunkiem 400 ton ludzkich kości w ładowniach, a przeznaczonym dla tamecznych przemysłowców. Mówi się, że kości załadowano na statek w Moudania, na wybrzeży Morza Marmara, i że są one szczątkami ofiar tych bestialstw, które miały miejsce w Azji Mniejszej. Ze względu na to, że krążą podobne pogłoski, oczekuje się podjęcia odpowiedniego dochodzenia”.

"Jak żyd został przywódcą Turcji"- okładka żydowskiego tygodnika "TIME"

„Jak żyd został przywódcą Turcji”- okładka żydowskiego tygodnika „TIME”

Pod określeniem „katastrofa małoazjatycka” rozumie się ostatni etap małoazjatyckiej kampanii, to znaczy koniec „grecko-tureckiej wojny 1918-1922”, ucieczkę z Turcji greckiej administracji ustanowionej, zgodnie z Traktatem z Sevres na zachodnim wybrzeżu Azji Mniejszej, w Smyrnie (natychmiast po zawieszeniu broni podpisanego w Mudros) a także, prawie paniczne, wycofanie się greckiej armii, po przerwaniu frontu, i już całkowite wypędzenie autochtonicznej ludności greckiej z Azji Mniejszej, które zaczęło się dużo wcześniej i zostało wstrzymane podpisaniem „zawieszenia broni z Mudros”.

 

 

 

 

 

 

UWAGA! Czytaj http://turkishwrestling.wordpress.com/

CZYTAJ TAKŻE PONIŻEJ MATERIAŁ UZUPEŁNIAJĄCY

Źródło: http://agionoros.ru

Za: http://3rm.info/39213-prezident-turcii-v-kachestve-syrya-prodaval-v-evropu-kosti-unichtozhennyh-im-grekov-hristian.html

Data publikacji: 19.09.2013

https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=13.0

Żydo-tureckie ludobójstwo na Ormianach

Rzeź Ormian, pierwsze tej skali ludobójstwo w XX wieku, została dokonana w Turcji całkowicie wtedy opanowanej przez sefardyjską żydo-masonerię, organizatorkę tego ludobójstwa. Była to trwająca kilka lat rzeź chrześcijańskich Ormian dokonana przez żydowskich przechrztów oraz Turków jako fizycznych realizatorów tej rzezi.

Niewielu europejskich chrześcijan wie, że historycznie pierwszym krajem chrześcijańskim była Armenia. Dzięki misjonarzowi św. Grzegorzowi, władca Armenii przyjął chrzest około 650 lat przed chrztem Polski. Swoją niepodległość Ormianie wywalczyli w nieprzerwanych wojnach obronnych z Rzymem, Persami i tureckimi Portami.

W VII wieku rozpoczęły się najazdy arabskie na Armenię. Zachodnią jej część zajęły wojska chrześcijańskiego cesarstwa bizantyjskiego. Od tego czasu datuje się cykliczna emigracja (wypędzanie) Ormian na płaskowyż armeński. Tak powstają ormiańskie państewka w Cylicji i nad Bosforem. Od XI wieku emigracje Ormian nasilają się pod naporem Turków. Pod okupacją turecką Ormianie pozostawali do początków XX wieku. Na wiele wieków zostali zepchnięci do roli obywateli drugiej kategorii, jak wszyscy chrześcijanie w Turcji i jej koloniach.

Ormianie jednak heroicznie zachowywali swoją wiarę i kulturę. Mało tego – w ciągu wieków stali się intelektualną elitą Turcji. Dominowali zwłaszcza w tzw. wolnych zawodach, jak lekarze, prawnicy, a także nauczyciele. Irytowało to tureckich okupantów. Pod koniec XIX wieku zaczęto stosować wobec Ormian metodę "ostatecznego rozwiązania" - ludobójczą eksterminację. Już w latach 1892 – 1896 doszło do masowych pogromów Ormian tureckich. Wymordowano wtedy około 300 000 Ormian.

Rząd sułtana Abdul Hamida nie ukrywał, że były to prześladowania głównie na tle religijnym, o czym Jan Paweł II publicznie całując księgę Koranu i mówiąc o "braciach" islamskich, zdawał się nie pamiętać. Do rzezi wzywali muezzini, meczety były obwieszone takimi oto ogłoszeniami:

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale