Allchemik Allchemik
319
BLOG

O co nie pytał Pana Tuska miękiszon z TVP Info ?

Allchemik Allchemik Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

Jedyne co politycznego obejrzałem w weekend to odpowiedź Donalda Tuska na pytania reportera z TVP Info. Bo w sumie tylko to warto było obejrzeć. Przemówienie Pana Budki po 30 sekundach nie nadawało się do oglądania przez ludzi inteligentnych. O kongresie PiS nie widziałem i nie czytałem nic - nie miałem bowiem problemów z  zasypianiem.

Ale ad rem. W wypowiedzi nacechowanej pewną niezbornością słowną, były premier odpowiadał pytaniami na pytania i szturmował pozycje okupowane przez reportera. Tylko temu, że TVP Info nie jest z poziomu brukowca, nie doczekał się Pan Tusk szermierki , a tylko wycofania się pytającego na z góry upatrzone pozycje.

Podpowiem więc jakie mogły być pytania doprecyzowujące dla Pana Donalda :

"Zgodnie ze słowami pana koleżanki ze struktur europejskich, pracując za tę stawkę pana syn jest złodziejem czy idiotą ?"

i pytanie dodatkowe :

"Czy w tym samym przedsiębiorstwie na mniej eksponowanym stanowisku nie jest przypadkiem zatrudniony Józef Bąk ?"

I komentarz : 

"tak , wiemy, że syn ma doświadczenie w transporcie i logistyce, także w spółkach związanych z lotnictwem nie tylko komunikacją miejską"

Ponadto zdaję sobie sprawę, że tak jak w wypadku rzeczonego profesora także w wypadku słów Pani Bieńkowskiej Pan Tusk najpewniej odpowiedziałby na to pytanie : "nie wiem, nie znam pani"

Allchemik
O mnie Allchemik

www.gab.com                                         Live Your Life                                                                                                                        Przede wszystkim żyj a nie udawaj, że żyjesz.                                                                                              Żyj swoim życiem, nie życiem innych, znajdź własną drogę.                                                                     Celebruj życie i dostrzegaj je w innych, dobro zawsze wraca.                                                                       "Rewolucja byłaby najlepszym sposobem oczyszczenia stajni Augiasza w jakiej przyszło nam żyć. Jednak z racji tego, że to zadanie na dziś jest niewykonalne trzeba szukać sposobów na zmianę, możliwych do realizacji." - motto bloga od roku 2008. Zadanie okazało się wykonalne. Wolności i godności nikt nie może dać - ją trzeba sobie samemu wziąć. Nie ma większych niewolników od tych, co błędnie myślą, że są wolni Goethe Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości Dostojewski 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka