Zawsze brak mi wśród zaproszonych polityków Dyzmy III RP...niejakiego Waldka Pawlaka....ciekwe jakim mógłby poszczycić się wynikiem...Kurski wygrał, Kalisz trzeci, a zestrachany Pawlak...? także przdało by się podszkolić i przeegzaminować polityka LSD
Dariusz Joński
każdy niedokształciuch może się pomylić....


Komentarze
Pokaż komentarze