O tym, że CIA ma za sobą epizody godne ruskiego KGB, przekonywać chyba nikogo nie trzeba. Ale w przeciwieństwie do ruskich kolegów,
ma zamiar się do tego otwarcie przyznać. Być może, przeciwnicy lustracji powinni się zastanowić, czy znana ze skrytości CIA nie dała na właśnie dobrego przykładu. Złodziejstwo, zamachy, manipulacie... jawne! Czym się różni brudna wywiadowcza robota CIA, a polskiego SB? Chyba, że weźmiemy przykład z "otwartości" KGB i dziecięcia tej damy wątpliwych obyczajów - FSB, która niemal otwarcie - tylko morduje - o czym opowiadał ostatnio współautor ostatniej książki Litwinienki?
Disclaimer
Informacja: To prywatny blog i reprezentuje mój prywatny punkt widzenia, a nie moich pracodawców i redakcji dla których pracuję . Sprawy dotyczące administracji s24 proszę kierować przez formularz kontaktowy. Osoby, które nie potrafią dyskutować bez obrażania autora będą miały zablokowaną możliwość komentowania na tym blogu.
Motto
A my nie chcemy uciekać stąd!
Krzyczymy w szale wściekłości i pokory
Stanął w ogniu nasz wielki dom!
Dom dla psychicznie i nerwowo chorych!
Jacek Kaczmarski
Zasady
Copyright
Zawartość tego bloga pisanego przez Gniewomir Świechowski jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 2.5 Polska License.
Zamieszczone tu teksty można nieodpłatnie wykorzystywać na innych serwisach lub blogach w niezmienionej formie pod warunkiem podania autora i zamieszczenia aktywnego linka do tekstu. Jeśli zamieszczenie linka jest niemożliwe(papier?) proszę o informację o ew. przedrukach na maila.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka