20 obserwujących
873 notki
1384k odsłony
570 odsłon

Zachłanny, czy zwyczajnie złośliwy, czyli nowa gwiazda opozycji

Wykop Skomentuj6

image

Nie ma opozycja szczęścia do kolejnych swych bohaterów. Co się który pojawi, to bardziej felerny. Był już Kijowski, walczący o prawa kobiet,  któremu jakoś umknęły alimenty na własne dzieci i byłą żonę. Musiał odejść w niesławie. Później pojawił się sędzia Żurek  ciągający własną własną córkę po sądach, aby jej odebrać wpłacone wcześniej alimenty. Też musiał usunąć się w cień. Teraz idolem opozycji jest kolejny sędzia, tym razem z Olsztyna,  Paweł Juszczyszyn. I wygląda na to, że opozycja kolejny raz będzie miała powody do wstydu. To, że oszukiwał swymi wyrokami innych (https://wiadomosci.wp.pl/goraco-wokol-sedziego-pawla-juszczyszyna-przypomniano-mu-kontrowersyjna-sprawe-sprzed-lat-6452457549215361a), jeszcze można przełknąć, ale że także najbliższych...


Olsztyński portal „Debata” opublikował szokujące informacje na temat sędziego Pawła Juszczyszyna. Olsztyński sędzia miał domagać się od olsztyńskiego MOPS-u odebrania połowy świadczenia 500+ jego byłej żonie. Uzasadnił to tym, że on również zajmuje się dziećmi. Że się nie wstydzi, jako zdeklarowany antypisowiec żebrać o tą pisowską "jałmużnę", jak mawiają o 500+ dumni opozycyjni działacze. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie nie zgodził się jednak na żądania sędziego Juszczyszyna. MOPS odrzucił te żądanie, więc sędzia zaskarżył tę decyzję do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, a SKO poleciło zbadać czas przebywania dzieci u obu rodziców. Teraz inspektorzy będą badać, czy przyznać kwotę 500 złotych sędziemu.


Była żona sędziego jest szeregową urzędniczką, a on, jako sędzia zarabia około 13 tys. złotych, nie robi więc tego chyba dla pieniędzy, a bardziej tylko, aby utrudnić życie byłej partnerce i swoim własnym dzieciom. Czy naprawdę sędziowie, to aż tak podli ludzie?

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo