17 obserwujących
825 notek
1275k odsłon
431 odsłon

Święty za życia? Marszałek Grodzki, niczym...Popiełuszko.

Wykop Skomentuj24

image

Marszałkowi Senatu odwala coraz bardziej. Trzecia Osoba w Państwie, jak zwykł siebie określać, wznosi się na szczyty absurdu i własnego ego. Właśnie zaczął uprawiać prywatną politykę zagraniczną z pominięciem prezydenta i MSZ, oraz samodzielnie "budować dobre imię Polski w świecie". Ludzie zaczynają przyglądać  się nowemu celebrycie politycznemu coraz uważniej i zastanawiać się, czy jednak badania psychiatryczne dla kandydatów na tak poważne stanowiska nie powinny być obowiązkowe. Lekarz lekarzem, ale jednak zachowania i postawy coraz  mniej racjonalne.

Pamietamy, że zaczęło się od nietypowych dla tego stanowiska orędzi, a teraz mamy do czynienia z codziennymi konferencjami, które przyćmiły już urzędy prezydenta i premiera. Dopiero co znalazł się odporny na korupcję, podobnie zresztą, jak sam marszałek (pamiętacie jeszcze w jakich okolicznościach został marszałkiem?), świadek moralności pana doktora, nazywanego przez niektórych doktor Koperta, by zaraz potem okazać się wyćwiczonym w sztuce manipulacji i prowokacji funkcjonariuszem UB, a następnie SB, który w dodatku donosił nawet na własną żonę. Co prawda pan doktor o tym podobno nie wiedział, znał za to wiele innych szczegółów dotyczących życiorysu tego osobnika, rzekomego "człowieka honoru". https://niezalezna.pl/304987-kim-jest-czlowiek-honoru-grodzkiego-byly-funkcjonariusz-ub-i-sb-donosil-na-swoja-zone

Podczas konferencji prasowej ujawniona została lista osób, które zostały pozwane przez marszałka Grodzkiego, padały nawet stwierdzenia, że to "zamach na konstytucyjny organ państwa". Następnie Marszałek Senatu Tomasz Grodzki udzielił wywiadu "Dziennikowi", w którym oznajmił, że w związku z oskarżeniami o korupcję spadła na niego fala hejtu. Porównał ją do tego, co spotykało... zamordowanego przez komunistów księdza Jerzego Popiełuszko. Aż nie chce się wierzyć, że takie słowa padły z ust Grodzkiego. Sama prowadząca wywiad chyba nie dowierzała w to, co usłyszała, bo postanowiła dopytać: "Aż tak się Pan porównuje?".

Wypowiedź marszałka Senatu skomentował na Twitterze wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. Pan Grodzki porównuje pracę mediów, które próbują ustalić czy jest łapówkarzem czy nie - do...nagonki bezpieki na bł. księdza Jerzego Popiełuszkę. Przy tym, o jego niewinności ma świadczyć człowiek, który wg TVP Info, był funkcjonariuszem UB..! Szczyt cynizmu. OBRZYDLIWE.

   

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka