23 obserwujących
879 notek
1443k odsłony
  1067   0

Kaczor to ma jednak szczęście. Marta Lempart zaraziła Tuska, czy raczej on ją?

image

Rodzinne spotkanie w Brukseli.

 Już od dłuższego czasu podejrzewałem, że Marta Lempart , to tajna agentka Jarosława Kaczyńskiego. Nikt tak skutecznie ostatnio nie przykrywa wszystkich potknięć koalicji rządzącej i samego rządu, jak właśnie ona. Czasy mamy trudne, wyzwania jeszcze trudniejsze, więc jeśli coś nie zatrybi właściwie, to trzeba naprawdę ostrej akcji, aby odwrócić od wpadek uwagę. Stąd wypierd...j i temu podobne.


Marta Lempart jest zakażona koronawirusem - poinformowała, powołując się na nieoficjalne informacje, telewizja TVP Info. Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, według ustaleń dziennikarzy, miała uzyskać pozytywny wynik testu. W ostatnim czasie brała udział w ulicznych protestach, spotykała się też z politykami, m.in. z Donaldem Tuskiem. W ubiegły czwartek liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet Marta Lempart udała się do Brukesli. Przed budynkiem Komisji Europejskiej aktywistki klimatyczne zorganizowały konferencję prasową, podczas której była obecna także Lempart. W Brukseli aktywistka Strajku Kobiet spotkała się także z Donaldem Tuskiem.


Wcześniej przez wiele tygodni Marta Lempart była jedną z głównych "gwiazd" ulicznych protestów, gdzie wielokrotnie nie stosowano się do przepisów związanych z epidemią koronawirusa. Pytanie tylko, czy to ona zawiozła Donaldowi Tuskowi prezent z Polski, czy to raczej Donald Tusk podzielił się z nią tym, co ma aktualnie najlepsze? A może to ten gość bez maski, główny sponsor ich poczynań, załatwił ich oboje? Czekamy teraz na wynik badań "krula Europy" z Brukseli. Tak, czy siak, kot Kaczyńskiego ma ubaw.

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości