20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
2408 odsłon

Cieszcie się z Wielkanocy, bo ta może być ostatnia

Wykop Skomentuj134

image

  Jak mawiają uderz w stół, a nożyce się odezwą. Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress; WJC) uznał widocznie, że jest o nim ostatnio za cicho i postanowił przypomnieć o swoim istnieniu w najgłupszy możliwy sposób, potępił mianowicie w niedzielę "antysemickie" spalenie kukły Judasza Iskarioty w ramach wielkopiątkowego tradycyjnego rytuału w Pruchniku. Swoją drogą ciekaw jestem kto o takich durnotach na bieżąco donosi, czyżby niezawodna Gazeta Wyborcza, bo chyba wszędzie szpiegów nie mają?

Przyznam szczerze, że do dzisiaj nie wiedziałem, że typowy Żyd wygląda, jak ten na zdjęciu, który bardziej przypomina mi bociana z czerwonym dziobem, ale widocznie niektórzy wiedzą lepiej.
Żydzi sami nakręcają tą głupotę. Co będzie następne? Zabronią obchodzić Wielkanoc, a może nosić kapelusz, lub brodę. Chciałem przypomnieć, że z Żydami kojarzy się jeszcze wiele innych rzeczy, jak gra na skrzypkach, chodzenie do lokali i spożywanie alkoholu (kto w końcu zarządzał przez wieki gospodami i rozpijał Polaków), czy drobny handel, że o bankach nie wspomnę. Czy zamierzają być konsekwentni w tych zakazach?

Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle, każdą durnotę próbują tłumaczyć na swą korzyść i nie dostrzegają, że to jest wiarygodne tylko dla nich, a z boku wygląda po prostu obłudnie i śmiesznie. Skoro tak ich rażą nasze obrzędy religijne, bo to tylko jeden z licznych przykładów (wystarczy wspomnieć choćby reakcję na Pasję Gibsona), to może warto pod tym kątem przyjrzeć się także ostatniemu spaleniu Katedry Notre-Dame w Paryżu w Wielki Tydzień?


image

  Jak mawiają uderz w stół, a nożyce się odezwą. Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress; WJC) uznał widocznie, że jest o nim ostatnio za cicho i postanowił przypomnieć o swoim istnieniu w najgłupszy możliwy sposób, potępił mianowicie w niedzielę "antysemickie" spalenie kukły Judasza Iskarioty w ramach wielkopiątkowego tradycyjnego rytuału w Pruchniku.


Do dzisiaj nie wiedziałem, że typowy Żyd wygląda, jak ten na zdjęciu.
Żydzi sami nakręcają tą głupotę. Co będzie następne? Zabronią obchodzić Wielkanoc, a może nosić kapelusz, lub brodę.Kali
ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle, każdą durnotę próbują
tłumaczyć na swą korzyść i nie dostrzegają, że to jest wiarygodne tylko
dla nich, a z boku wygląda obłudnie i śmiesznie.

Wykop Skomentuj134
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości