17 obserwujących
804 notki
1214k odsłon
4195 odsłon

Platforma rozpoczęła kampanię na wsi z wielkim przytupem Sorosa szlag trafi jak to zobaczy

Wykop Skomentuj146


George Soros dwoi się i troi, aby pomóc polskiej opozycji pozbyć się znienawidzonego PiSu. Pieniądze płyną szerokim strumieniem, choćby poprzez Fundację Batorego. Powstają nowe inicjatywy polityczne, partie jednego sezonu, sponsorowane są konferencje, sympozja, uliczne happeningi z obowiązkowymi prowokacjami w tle, organizacje pozarządowe nigdy jeszcze nie były tak aktywne, jak obecnie. W Internecie pojawiła się armia trolli pracująca dzień i noc na rzecz przyszłego zwycięstwa. I to wszystko może okazać się mało skuteczne, a to za sprawą samej opozycji i jej nawyków.


Politycy PO zgodnie z zapowiedzią Schetyny wyruszyli na podbój terenów wiejskich i tych uważanych powszechnie za pisowskie, aby w spotkaniach face to face przekonywać do siebie kolejnych wyborców. Tym razem postanowili zaszczycić swą obecnością mieszkańców Węgrowa. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta paskudna natura. Jak wyglądają te kontakty - można zobaczyć na filmiku, który krąży w sieci. Opisać go można trzema słowami: buta, pogarda, arogancja.


Arłukowicz to polityk, który w sztabie PO odpowiada za kontakty bezpośrednie z wyborcami. Pod jednym ze sklepów Arłukowicz i jego koleżanki, oraz koledzy ze sztabu - w tym znana z deklarowanej "wrażliwości społecznej" Barbara Nowacka - zaczepili starszego mężczyznę. I postanowili z niego zadrwić. Polityk PO najpierw podał mężczyźnie dłoń, a następnie wypalił: "Mówią, że jest Pan najsłynniejszym wsparciem PiS-u w Węgrowie". A następnie zaczęli się śmiać - a raczej rechotać - ze skonfundowanego człowieka, który powiedział tylko: "Niech mnie Pan nie denerwuje" i odszedł.


Kto czuje się na siłach, aby wysłuchać tego pogardliwego rechotu rozbawionej zgrai i reakcji napadniętego przypadkowo człowieka, może zajrzeć pod link: https://twitter.com/arlukowicz/status/1147160720452268032

Komentarze pod nim są jednoznaczne i nie pozostawiają złudzeń. Co ciekawe ci ludzie zupełnie nie zdają sobie sprawy ze swojego chamstwa i głupoty, bo link jest z twitterowego konta samych zainteresowanych. PiS może spokojnie jechać na wakacje i wypoczywać, opozycja wykona za niego całą robotę sama.

Wykop Skomentuj146
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka