17 obserwujących
804 notki
1214k odsłon
7420 odsłon

Powiedz Schetyna skąd ta rodzina? Internet zwija się ze śmiechu.

Wykop Skomentuj141

image


"Normalna rodzina" według Schetyny, czyli beznadziejny pomysł, kiepscy aktorzy. Jak mawiają, jak nie idzie, to nie idzie. Grzegorz Schetyna wypuszcza spot Koalicji Obywatelskiej, epatując hasłem o „zwykłej polskiej rodzinie”. Jednak prawda rozbawiła internautów. „Aktor z tefałenowskiej Ukrytej Prawdy i piosenkarka Disco Polo, to zwykła rodzina wg PO” - czytamy na Twitterze.

Spot wywołał lawinę komentarzy. Schetyna dodatkowo przedobrzył, pisząc:”Jarek, posłuchaj rozmowy zwykłej rodziny”. W odpowiedzi na wezwania lidera PO rzecznik rządu Piotr Müller zaproponował rodzinie, która wystąpiła w spocie KO spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. Jest jednak mały problem. Małżeństwo z nagrania to aktorzy… paradokumentów.

Wynajęcie aktorów? To oczywiście żadne zaskoczenie. Jednak to sam Grzegorz Schetyna budował przekaz o „zwykłej polskiej rodzinie”. Sam w ten sposób sprowokował całą sytuację. A prawda o aktorach z paradokumentów rozbawiła publicystów, polityków i internautów. Żeby to byli aktorzy właśnie - ale wzięli amatorów ze script-doców. Ciekawe, poskąpili kasy, czy nawet w środowisku tak chorobliwie antypisowskim nikt nie chciał dać twarzy?

Aktor  i piosenkarka wrzucająca do internetu zdjęcia z pobytu na Malediwach. Tak wygląda "bieda" według opozycji! Grzesiek, za waszych rządów polskich rodzin nie było stać na wakacje nad polskim morzem… przyszedł PiS i zwykli Polacy, jak ci na tym waszym filmie, wyjeżdżają na wakacje na Malediwach - brzmi jeden z komentarzy. Zwrócono również uwagę, że na stole w spocie KO pojawił się drogi iPhon. Zapomnieliście schować tego #iPhone. Wiecie, że za niego byłoby z 10 wizyt u kardiologa? - pisze następny komentujący.

Wykop Skomentuj141
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka