Gorące tematy:

1 obserwujący
16 notek
4702 odsłony
144 odsłony

Według Szumowskiego tylko w Małopolsce są huczne wesela

Wykop Skomentuj2

    W wywiadzie w TVN Szumowski mówi

"- Niestety widzimy zresztą, że ta epidemia w tej chwili lokalizuje się w obszarach, w których tradycyjnie są huczne, długie wesela, spotkania rodzinne i tak dalej "

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-darmowe-szczepionki-na-grype-dla-wszystkich-medykow-zapowiedz-lukasza-szumowskiego-4663897

    Chodzi chyba o Małopolskę i częściowo o Śląsk. Czyli tylko tam są huczne wesela, komunie i inne spotkania rodzinne. W reszcie Polski bieda i skromność, reszta Polski to snoby i sknerusy. Brałem udział w weselach w całej Polsce w różnych regionach i owszem są pewne różnice w tradycji ale wszędzie te wesela były huczne. Szumowski jak na pisowsca przystało do perfekcji opanował wciskanie kitu oszołomom którzy w to wierzą, a jeszcze przed wyborami głosił że pandemia jest opanowana i nie ma się czego obawiać i oszołomy mu uwierzyły.

    Gdyby ktoś sprzedawał wam inną ściemę że obecny wzrost jest związany z zwiększoną liczbą testów, to liczba testów z ostaniach 5 dni to 20, 15, 23, 24, 26 tys i jest to mniej więcej tyle co w maju i czerwcu, gdy średnia zachorowań nie przekraczała 400 a obecnie jest około 700 chociaż w lipcu mieliśmy już spadki zachorowań. Ilość pozytywnych do liczby przeprowadzonych testów w lipcu była na poziomie 1,2% obecnie jest powyżej 3%. Jak to mówią pisowcy, dobra ściema nie jest zła.

    Dzisiaj zostało umorzone śledztwo przeciwko byłemu szefowi Policji Zbigniewowi Maj który cztery lata temu został zdymisjonowany i był oskarżany przez Mariusza Kamińskiego o korupcje. Jak to na pis przystało oskarżenia zawsze są mocne, dla potrzeby politycznej niszczy się ludzkie życiorysy i miesza człowieka z błotem a później się okazuje że człowiek nic złego nie zrobił. Dodatkowo szuka się haków na innych.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23429436,zbigniew-maj-o-zatrzymaniu-mowili-ze-odpuszcza-jak-wskaze.html

    To nie tak że u nas będzie jak na Białorusi u nas już jest jak na Białorusi.

    Gawłowskiemu stawia się zarzuty korupcyjne, aresztuje się go i nic z tego nie wynika. Tuskowi stawia się zarzuty ciąga się go po prokuraturach i nic z tego nie wynika. Macierewicz przedstawia kolejne dowody na zamach smoleński i nic z tego nie wynika.

     Oszołomy do pełnej satysfakcji potrzebują jedynie chleba i igrzysk i nic więcej w życiu im nie potrzeba. Pis sprzedaje im ściemę a oni łykają ją jak dzieci słodycze.Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości