2 obserwujących
54 notki
15k odsłon
169 odsłon

Smutny obraz Polski i Polaków

Wykop Skomentuj6

    Aż trudno uwierzyć ale w tak trudnych czasach kiedy szaleje zaraza, kiedy panuje chaos wynikający z rażących zaniedbań rządzących, wystarczy wywołać awanturę, zmusić kobiety do rodzenia zdeformowanych dzieci i skazać te dzieci na śmierć w męczarniach po porodzie i durny Naród Polski w większości zapomniał w jakiej beznadziejnej sytuacji się znalazł i kto jest odpowiedzialny za tą kolejną klęskę i kolejną rzeź na Narodzie Polskim. Każdy kto ma trochę pojęcia o matematyce dobrze wie, że przy takim tempie przyrostu zachorowań to jest tylko kwestia czasu kiedy respiratorów zabraknie i wtedy liczba zgonów nie będzie liczona w setkach a w tysiącach, a może i nawet w dziesiątkach tysięcy DZIENNIE!!!!!

    Liczba ofiar nie będzie tak duża ponieważ nie dało się tych ludzi uratować a dlatego że nie będzie respiratorów aby im pomoc. Nie będzie respiratorów bo rządzący kupowali od swoich, miliony przepadały a respiratorów nie dostarczano. Teraz kiedy wiadomo było że druga fala nadchodzi, zamiast zabrać się do roboty i nadrabiać zaległości to się zaczyna likwidacje biznesów rolniczych, zaczyna się kłócić miedzy sobą o stołki i wywołuje się wojnę domową aby ludzie wyszli na ulice i jeszcze bardziej się pozarażali.

     Kościół już teraz pilnują policjanci i zwolennicy partii, zamyka się kościoły dla przeciwników politycznych i coraz bardziej go upolitycznia, wnet aby wejść do kościoła wcześniej będziesz musiał się zapisać do partii. Bije się kobiety na ulicach i to nie biją innowiercy a tak zwani "patrioci" nasłani przez partię.

     Wielu zbankrutuje, wielu straci pracę i wpadnie w skrajną biedę ale najprawdopodobniej uda się zmusić kobiety do rodzenia zdeformowanych dzieci tylko po to umierały w cierpieniach, czyli warto było zniszczyć Polskę aby to zobaczyć,aby obronić kościoły które są za to odpowiedzialne i usłyszeć parę słów pochwały, frazesów o "Polskości" od swojego prezesa, które nic go nie kosztują.

    Szkoda że nie potraficie popatrzyć na siebie z boku i zobaczyć jak łatwo prezes wami manipuluje, jak łatwo wpuszcza was w maliny, zobaczyć jakimi marnym i malućkim narodem jesteście.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale