7 obserwujących
40 notek
33k odsłony
427 odsłon

Bzdety kuwety - spadek prędkości cd.

Wykop Skomentuj25

Na poczynania blagiera kuwetowego, sPiSkowego propagandzisty, po prostu brak słów. Nie wiem, czy ten człowiek jest tak bezczelnie załgany, czy też po prostu bezdennie głupi. Popełnił znowu notkę, w której daje poPiS swojej ignorancji ( https://www.salon24.pl/u/niegracz/965654,salonowi-propagandzisci-mak-polegli-na-sciezce-znizania-you-know-who ). W notce zamieścił obrazek, na którym porównuje dwa podejścia z Tikilla i Smoleńska. Na obrazku widać, jakoby ścieżka podejścia w Tikkila była wyższa niż w Smoleńsku (8,5 wobec 6 stopni). W jego obrazku jest jednak zasadniczy błąd. Raport incydentu z Tikkila był sporządzany w jednostkach anglosaskich, a więc wysokość podawana była w stopach (co widać na oryginalnym rysunku), w odróżnieniu raportu ze Smoleńska. Tak więc przenosząc punkty z jednego rysunku na drugi należy przeskalować wysokość współczynnikiem około 0,3. Wtedy z ogromnego kąta 8,5 stopnia wychodzi około 2,6 stopnia, czyli z grubsza standardowa ścieżka zniżania 2 stopnie 40 minut, czyli dużo mniej od 6 stopni Tu-154 w Smoleńsku.

Oczywiście u blagiera kuwetowego rzeczowe komentowanie jest niemożliwe. Każdy potencjalny "nieprawomyślny" komentator jest dawno zbanowany.

Tak więc fizyka ma się dobrze, a sPiSkowa propaganda ledwie dycha, bo czym jest jeden żałosny propagandzista, który usiłuje PiSać za pięciu?

#katastrofa smoleńska

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka