30 obserwujących
6 notek
419k odsłon
2455 odsłon

31% dzieci lesbijek i 25% dzieci gejów, było zmuszanych do seksu

pixabay
pixabay
Wykop Skomentuj143

Czas przypomnieć fakty 

Mark Daniel Regnerus (ur . ok. 1971) jest profesorem zwyczajnym z zakresu socjologii na University of Texas w Austin.  Jego główne zainteresowania to zachowania seksualne, dynamika relacji i religia (Wikipedia).

        Co do pozycji uniwersytetu w Austin, to dość powiedzieć, że w prestiżowym rankingu shanghaiskim  od lat zamyka pierwszą 40-kę uczelni, przy czym  jego socjologia mieści się  w pierwszej 20-ce świata, a więc to jego  mocna strona, a założono go już  w 1883 roku.   

Dla porównania nasze najlepsze uniwersytety, tj.  UJ i UW,  plasują się w 4 i 5 setce  tego rankingu, a więc na peryferiach światowej nauki.

W 2012 roku zostały opublikowane  jego badania, które ,,przy okazji" dostarczyły wielu szokujących danych na temat losu dzieci wychowanych przez gejów i lesbijki, które wg mnie wręcz  nakazują objęcie szczególnym nadzorem policji i sądów rodzinnych ,,rodzin" LGBT. Wyniki pochodzą z ankiety na bardzo dużej próbie osób.


  1. 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. 
  2.  31 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja było zmuszanych do seksu.

Ministerstwo Sprawiedliwości i Rzecznik Praw Dziecka powinni tu wyciągnąć wnioski i zawnioskować do Sejmu o odpowiednie prawo.

Wyniki badań są dostępne na stronie autora: https://www.markregnerus.com/

Pełniejsze omówienie wyników badań w języku polskim jest  na stronie: https://wpolityce.pl/

Tekst oryginalny  na: https://docs.wixstatic.com

Skoro mówimy o księżach i biskupach pedofilach, to  czas też  na gejów i lesbijki pedofilów. Oczywiście, najpierw poszkodowani muszą złożyć zeznania przeciwko... no właśnie. Dlatego to temat tabu???

-+++

Dodane za linkiem od blogera Olejnik (dziękuję!):

"Jedna z zeznających przed sądem  kobiet, [wychowanych w "rodzinach" LGBT ] Katy Faust, podkreśliła, że istnieją „dwa zasadnicze prawa”.

Po pierwsze, prawo do życia,

a po drugie – prawo do relacji z ojcem i z matką."

 https://www.pch24.pl/dzieci-wychowywane-przez-pary-homoseksualne-sprzeciwiaja-sie-homomalzenstwom,33241,i.html

To jest krzyk skrzywdzonego na całe życie  człowieka.

Inna kobieta zeznała, jak wyglądał system wartości w jej "rodzinie":

"Dawn Stefanowicz z kolei zeznała, że jej ojciec był tak bardzo zaabsorbowany sprawami seksu, że gdy zaprosiła do domu kolegę z klasy, zarówno ojciec, jak i jego kochanek nie mogli się powstrzymać, by nie zaproponować kontaktów seksualnych chłopakowi."

Nie dziwi w tym kontekście inny fakt, który wyszedł w badaniach Regnerusa:

12 % dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24% dzieci gejów potwierdziło, że rozważało ostatnio popełnienie samobójstwa. Dla porównania w przypadku dzieci z kompletnych rodzin lub wychowanych przez  (heteroseksualnego) rodzica biologicznego, odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5%- za wyżej podanym linkiem http://wpolityce

Odnośnie historii Dawn Stefanowicz, to wciąż mi chodziło po głowie, że kiedyś coś podobnego słszałem. I wreszcie znalazłem tę historię:

"Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. 4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!2"

Wykop Skomentuj143
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo