Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego potwierdziła w piśmie z dnia 11 czerwca 2025 r. skierowanym do Państwowej Komisji Wyborczej, że Wydział Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Krakowie wszczął śledztwo w sprawie nielegalnego finansowania kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego.
Oczywiście, ciemniaki z sekty Giertycha zaraz wymyślą kolejną bajeczkę, że to sprawka PiS, ale normalni ludzie powinni się zastanowić. Od dawna wiadomo bowiem, że Donald Tusk wszystko mówi na odwrót. Jeśli oskarża PiS o chęć zamachu stanu, to znaczy, że chce odwrócić uwagę od tego, iż sam zamierza to zrobić. Jeśli mówi, że PiS działał nielegalnie, to znaczy, iż sam nie ma najmniejszych skrupułów w przedmiocie łamania przepisów prawa. I tak dalej, można wymieniać godzinami.
Pytanie tylko, jak długo będzie to tolerowane przez zdrową tkankę społeczeństwa, bo na UE nie ma co liczyć. Tam mafia polityczna jest na wyższym poziomie (kłamstw i nielegalnych finansów).


Komentarze
Pokaż komentarze (30)