Są sprawy ważne i ważniejsze
Myślę więc jestem (Kartezjusz)
0 obserwujących
2 notki
478 odsłon
  297   3

NIEMCY, NIEMCY, NIEMCY …

Mamy się uczyć od Niemców. Brać przykład od Niemców. Naśladować Niemców. Czy aby na pewno? Bardzo proszę wszystkich KRYTYKÓW Polski i Polaków, o przedstawienie dowodów na ich osobistą solidność, taką w wydaniu niemieckim i niemiecką sumienność w przełożeniu na Polskę i warunki ,w tym polityczne, tu panujące. Proszę o konkretne przykłady pracy dla Polski z taką samą gorliwością z jaką Niemcy pracują dla Niemiec. Przykłady szacunku dla własnego kraju i jego instytucji, w takim stopniu w jakim wyrażają Niemcy do własnego kraju i jego instytucji.

Powołujecie się na Niemców, to sami bierzcie z nich przykład w kulturze, pracy i solidności na rzecz własnego kraju, ale pomijając:

 stosowanie podstępnej polityki wobec sąsiadów i przyjaciół, agresję, rabowanie, mordowanie, palenie, bombardowanie, budowanie obozów zagłady oraz eksterminacja całych narodów. Ten gen jest ich identyfikatorem. Ich, nie naszym i nie możemy o tym zapominać. Poza tym skrzętnie ukrywali i zapewniali bezpieczne schronienie a nawet pełnienie ważnych funkcji administracyjnych i społecznych zbrodniarzom drugiej Wojny Światowej – ich rodakom (przodkom). Ich potomstwo także w obecnych czasach pełni ważne funkcje w instytucjach niemieckich, europejskich i światowych. Chronili i w dalszym ciągu chronią zbrodniarzy wojennych bo to ich rodacy. A ich zbrodniami usiłują obciążyć nas Polaków, którzy przez cały okres istnienia państwa polskiego jesteśmy ofiarami ich agresji i morderczych instynktów. Niemcy fałszują historię, wykorzystując w tym celu wszystkie dostępne im narzędzia a także głupotę i chciwość niektórych moich rodaków. To do was kieruję moje słowa i proszę o opamiętanie bo pomyliły się wam role. Określcie się wreszcie, kim jesteście: Polakami czy Niemcami bo jeśli to drugie to proszę zmienić obywatelstwo, zrzec się mandatów, majątku i wszystkich przywilejów oraz zamieszkać tam komu służycie.

To że Schroeder pracował dla Gazpromu wcale nie znaczy, że pracował przeciw Niemcom. Wręcz przeciwnie. A pan Tusk, Lewandowski, Buzek, Hubner i wielu innych pracujących na zlecenie Polaków (mandaty poselskie) ale przeciw Polsce. PRZECIW POLSCE! PRZECIW POLSCE! Czy to jest normalne? Czy tak się pracuje dla własnego kraju?

To, że jesteśmy częścią stowarzyszenia jakim jest Unia Europejska, wcale nie znaczy, że nie możemy z niego wyjść. To już są ostatnie chwile, kiedy to możemy zrobić bez większego uszczerbku. Przecież nie oddaliśmy się w niewolę jakimś urzędnikom. Jakimś – znaczy niemieckim. Bo to Niemcy sobie zorganizowali Unię tak, by to im było dobrze. By one dominowały. By ich kraj się rozwijał a inne pełniły rolę poddanych, czyli drugiej kategorii. I kto tu jest faszystą?

Usilnie szukam i nie znajduję drugiego takiego kraju z tyloma zdrajcami, ludźmi którzy nienawidzą własnego (?) kraju a wręcz brzydzą się nim. Pozbawili nas majątku. W obce ręce oddali infrastrukturę strategiczną. To wszystko w zamian za poklepywanie po plecach, nagrody (które są w interesie fundatora).


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka