Blog
Biez Wodki Nie Razbieriosz
Forum Rosja-Polska
Forum Rosja-Polska "Bcё будeт прaвильнo, нa этoм
91 obserwujących 536 notek 1425441 odsłon
Forum Rosja-Polska, 31 sierpnia 2011 r.

GRAWICAPY LATAJĄ W KOSMOSIE

5237 111 0 A A A

Zapytacie drodzy czytelnicy co to za dziwne słowo w tytule notki. Co to są te grawicapy i gdzie one latają? Grawicapy latają w kosmosie oraz w Rosji.

- A czy mają silnik („dwigatiel”)?

- Nie mają!

Mają coś, co jego twórcy nazywają „dwiżitiel”, a co po polsku nazwać trzeba „pędnik”. Zresztą wszystko jedno jak to się nazywa, jest to napęd każdej grawicapy. Napęd ten jest oparty na nowych fizycznych zasadach otrzymywania ciągu, powiązanych z grawitacją. W tym pędniku pod działaniem wyładowania wysokonapięciowego zachodzi parowanie roboczego ciała – tworzywa polimerowego teflonu, a ciąg wytwarza się dzięki przemieszczaniu się roboczego ciała po określonej trajektorii, to z przyśpieszeniem, to ze spowolnieniem. Pędnik zapewniający  ciągły ruch bez ubytków roboczego ciała i bez wyrzutu jakiejkolwiek masy odrzutowej przeszedł już próby w ziemskich warunkach i jest już testowany w kosmosie. „Podstawą nowego sposobu przemieszczenia staje się ścisłe przestrzeganie prawa zachowania energii i przekształcenia jej z jednej formy w inną z nierównoważnym, ponownym podziałem energii kinetycznej ruchu postępowego między częściami systemu. „W tej dziedzinie fizyki nie zaprzeczam temu, co już jest wszystkim znane. Ale pracuję jeszcze i w tej dziedzinie, gdzie nikomu nic nie jest znane” – wyjaśnia główny twórca grawicapy.

Znacie zapewne zbiór facecji łgarskich pod nazwą „Niezwykłe przygody Barona Münchhausena”.Jak podaje autor Erich Raspe, baron Münchhausen zasłynął m.in. z tego, że zdarzyło mu się bowiem zaprzeczając prawom fizyki wyciągnąć się z bagien ciągnąc siebie za własne włosy.


Baron Münchhausen wykorzystał prawa analogiczne do zasady działania grawicapy kilkaset lat wcześniej i wyciągnął sam siebie z bagna!

Pomówmy jednak o uczonych. Największy „uczony od grawicapów” to niejaki Walery Mieńszykow  – generał-major w stanie spoczynku, zastępca dyrektora generalnego Państwowego Kosmicznego Naukowo – Produkcyjnego Centrum im. M.W. Chruniczewa w Moskwie i jednocześnie dyrektor i naukowy kierownik Instytutu Naukowo – Badawczego Systemów Kosmicznych im. A.A. Maksymowa. I jeszcze Mieńszykow to doktor nauk technicznych, profesor i generalny konstruktor oraz zasłużony działacz nauki techniki rosyjskiej federacji. W swoich pracach opiera się i posiłkuje teorią znanego akademika RAEN, pseudouczonego fizyka o nazwiskuGennadij Szypow. Ten „uczony” jest członkiem wielu różnych Akademii „Nauk”, których w Rosji jest mnóstwo – organizują je nawet neopoganie i inne sekty.

Государственный космический научно-производственный центр имени М.В.Хруничева

 Naukowo Badawczy Instytut Systemów Kosmicznych skonstruował grawicapy - 141080, г. Юбилейный, ул. Тихонравова, д. 34 

„RAEN to nie Rosyjska Akademia Nauk! to Rosyjska Akademia Nauk Przyrodniczych, znany związek zawodowy pseudouczonych – organizacja społeczna zajmująca się propagandą idei antynaukowych oraz utrzymywaniem i koordynacją swojego układu w celu zabezpieczenia możliwości „wymywania” pieniędzy z budżetu pod rzekomy rozwój rosyjskiej nauki!

Znanym produktem działalności uczonych RAEN jest właśnie grawicapa, czyli latający talerz naruszający prawa Newtona. Według Mieńszykowa grawicapy mogą latać dzięki tajemniczemu nowoodkrytemu równaniu, które wiąże ruch obrotowy masy obiektu z jego własnym polem grawitacyjnym. Jego nic nie obchodzi, że to co mówi przeczy podstawowym prawom fizyki.

Grawicapa dalekiej przyszłości ze złotego snu Walerija Mieńszykowa 

Grawicapa pozwala zmierzyć poziom uczonych RAEN i ich współpracowników – on odpowiada w przybliżeniu 13 wiekowi naszej ery. Trzeba podkreślić, że wielu raenistów to sowieccy weterani. Nie są znane jakiekolwiek faktyczne sukcesy naukowe raenistów. Oni sami nazywają siebie „akademikami”, w przybliżeniu analogicznie do tego jak wyznawcy Karola Marksa w XX wieku nazywali się „marksistami”. Słynne są też nanofiltry (byłego hipnotyzera) „akademika” Wiktora Petryka - Gryzłowa  do czyszczenia budżetu państwowego wody, opracowane wspólnie ze speakerem Dumy Państwowej i przewodniczącym frakcji parlamentarnej frakcji „Jedna Rosja” - Borysem Gryzłowem. Ciekawe, że ci dwaj panowie są dobrymi znajomymi z Leningradu – w latach siedemdziesiątych studiowali tam. Wiktor Petryk na Uniwersytecie Leningradzkim, a Gryzłow (inżynier elektronik) na innej uczelni. 

Grawicapa zajmuje dopiero miejsce w drugiej piątce największych pseudo osiągnięć uczonych RAEN zrealizowanych ze środków budżetowych Rosyjskiej Federacji.

Podobno wielu „raenistów” już szykuje się do podjęcia pracy w słynnym medialnie centrum naukowym nowych technologii „Skolkowo”, mającym stanowić nowy, milowy krok na drodze modernizacji i rozwoju Rosji! Best specialists should be working in the center Skolkovo. Lecz przyjety w RF program sciagniecia z zagranicy powaznych uczonych rosyjskich do tego centrum nie wypalil.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Мощный удар для наших маленьких еврозрителей: по смс-голосованию Кончита Вурст получила от России ТРЕТЬЕ МЕСТО. Ах вы, лицемерные гады!"
"На Украине произошло народное восстание против коррумпированной и воровской власти. Ядром этого восстания были Киев и западные области страны, но его поддержала (молчаливо) и большая часть юго-востока, иначе бы сейчас Янукович не проводил странных пресс-конференций в Ростове-на-Дону. На эту тему есть политическое заявление партии, которую я возглавляю. У народа есть право на восстание в условиях, когда другие политические методы борьбы исчерпаны. Не буду долго рассусоливать. Два примера о том, что такое "власть Януковича": а) сын Януковича, бывший стоматологом, стремительно превратился в долларового миллиардера. Что может ещё лучше иллюстрировать чудовищную коррупцию? б) Премьер-министр Азаров, из-за которого во многом и начался «Майдан", долго втирал всем про ужасный Запад, иностранное влияние и "гей-ропу", а сам после отставки, быстро свалил жить в Австрию, где у его семьи поместье и банковские счета. Что может лучше иллюстрировать чудовищное лицемерие? Хоть ты из Донецка, хоть ты из Львова - нормальный человек понимает, что такую власть надо менять. Вор Янукович решил, что тех, кто им недоволен, надо бить по голове. А потом решил, что в них надо стрелять. Вот и оказался в Ростове. (...)
Империализм - зло и глупость. Он вредит интересам народа России. (...)
"Oczywiście, że są między naszymi krajami i drażliwe tematy ale o nich jest głośno i trwa taki jakby wyścig, kto komu bardziej dokopie. Uważam, że dużo lepsza jest rozmowa na zasadzie - owszem, to i tamto się wydarzyło ale i wydarzyło się też to i to. Po prostu na samych konfliktach pokoju się nie zbuduje, trzeba pokazywać też i to, że możemy razem coś pozytywnego zdziałać, że są sprawy które potrafią nas łączyć, że między nami była nie tylko nienawiść i krzywdy. Mamy momenty w historii które Rosjan i Polaków zbliżają, mamy i takie które dzielą. O tych drugich mówi się dużo, o tych pierwszych prawie nic. Stawia się pomnik najeźdźcom z Armii Czerwonej, a nie honoruje się rosyjskich żołnierzy sojuszniczych, ginących w obronie niepodległej Polski i niepodległej białej Rosji. " PSZCZELARZ http://bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/283223,kaukaskie-termopile-6tej-kompanii-6#comment_4049311 image **************************************************** image free counters ******************************************************* Общественно-исторический клуб

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @ostatni-kaczysta  Wypisuje Pan prymitywne bzdury. Przejawia Pan kompletny brak znajomości...
  • Choroba psychiczna autora jest nieuleczalna!
  • Jaki tam zamach stanu w Ługańsku? Po prostu Kornet zadziałał w porozumieniu z Surkowem. A...

Tematy w dziale Technologie