BGnatowski BGnatowski
633
BLOG

Alarm bombowy w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie...w mediach cisza!

BGnatowski BGnatowski Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 10

W radio Poznań usłyszałem o alarmie bombowym w UW w Poznaniu i innych miastach wojewódzkich mianowicie we Wrocławiu oraz w Lublinie. TVP i inne telewizje milczą to mnie nie dziwi ale portale internetowe też udają że nic się nie stało ... Ktoś wjechał w bramę we Warszawie i kupa szumu ale o ewakuacji trzech urzędów wojewódzkich NIC a nic. 

Cytat ze źródła zalikowanego :

"Podobna wiadomość została wysłana także m.in. do urzędów wojewódzkich we Wrocławiu i Lublinie. Jak informuje Dziennik Wschodni, pracownicy tego ostatniego otrzymali wiadomość o treści: „W budynku umieściliśmy bombę odłamkowa oraz zasobnik z gazem bojowym fosgen. Bomba jest specjalnie zaprojektowana tak, aby zabić jak najwięcej osób. Detonacja nastąpi zaraz po otrzymaniu tej wiadomości. Macie kilka sekund na pożegnanie z rodziną. To kara za zdradę braci z Islamskiej Republiki Iranu. Zginiecie wszyscy żydowskie psy”.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że taki mail dotarł również do urzędników w Poznaniu."

https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/ewakuowano-urzad-wojewodzki-alarm-bombowy

Ciekawe czy wieczorne dzienniki podadzą tę informację ? W każdym razie Pani Azari zdążyła już stwierdzić, że Polska jest najlepszym miejscem na taką konferencję bo jest neutralna...  Doprawdy ? Proszę nie mylić władzy warszawskiej z Polakami, którzy zapewne są przeciwnikami jakiejkolwiek wojnie a tym bardziej na bliskim wschodzie.


BGnatowski
O mnie BGnatowski

Rodzina jest sensem mojego życia. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Nie czyń bliźniemu tego co tobie nie miłe.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo