5 obserwujących
335 notek
111k odsłon
258 odsłon

Psychiatria na Oksfordzie

Wykop Skomentuj4

Dzisiaj na Onecie aż bije w oczy artykulik o cechach psychopatycznych wśród polityków. Nie zwróciłbym na niego uwagi gdyby nie zamieszczono zdjęcia Margaret Thatcher. Już to świadczy o durnocie pana dr. Kevin Dutton z Oksfordu że ośmielił się zamieścić żelazną damę w swoim zestawieniu i durnocie folksdojczów z Onetu, że to zdjęcie zamieścili pod tym artykułem. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Okazuje się że najwięcej cech psychopatycznych z żyjących polityków ma nie kto inny ale Donald Trump. Zebrał on więcej punktów niż Hitler, a ten jak wiadomo był psychopatą deklasującycm wszystkich, był winnym śmierci milionów ludzi. Od razu oceniłem że pan psycholog specjalizujący się w psychopatach jest zwykłym lewakiem, któremu ufać nie można.

Okazuje się że wszyscy ludzie mają cechy psychopatyczne, jakże by inaczej, gdyby nie to, to ten durny dr chodziłby bez portek. On musi bo się udusi, pieniądz nie śmierdzi, śmierdzą tylko ręce oszustów z tytułami naukowymi. Ciekawa jest metodologia jego pracy, otóż przedstawiał on badanym ankiety, to się nazywa test PPI-R (Psychopathic Personality Inventory – Revised). i na podstawie odpowiedzi pan dr przydzielał punkty psychopatyczne. Ciekawe w jaki sposób uzyskał odpowiedzi od nieżyjących? Jak pokazuje GW można, szczery komunista potrafi.. A za Trumpa odpowiadali „życzliwi”, znaczy się też można. Nic dziwnego że nauka zdycha, gdy tacy hochsztaplerzy z tytułami naukowymi biorą ciężką forsę za swoje urojenia. Wiadomo też dlaczego Oksford jest wysoko w hierarchii uczeni, a UJ nisko, bo chociaż ci z Krakowa się starają, to jeszcze nie wydusili słowa z pochowanych w kryptach wawelskich.

Nic bym do niego nie miał, każdy orze jak może, gdyby jego zestawienie obejmowało największych psychopatów w historii takich jak Stalin, Lenin, chińska banda czworga, Pol Pot kształconego na Sorbonie. Z tych wielkich zbrodniarzy jest tylko Hitler. Brak jest całej plejady psychopatów niemieckich od kajzera do Hitlera, i psychopatów sowieckich.

A kto znalazł się na liście, która może niemiecki Onet zestawiał? Gandhi, Lincoln, Churchill, Jezus (?), św. Paweł Apostoł. Już za te nazwiska powinien być wychlastany po łbie ten fałszywy doktorek.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale