Brun
Brun brun brun
14 obserwujących
129 notek
76k odsłon
831 odsłon

Koronowirus w Sądzie Najwyższym

Wykop Skomentuj7

W pięknym stylu Sąd Najwyższy pod przewodnictwem pani Gensdorf postanowił, przy pomocy koronawirusa, rozwiązać wszystkie swoje problemy z odchodzącym i ewentualnymi wyborami nowego prezesa. Dziesiątego i jedenastego marca, prezesi wszystkich Izb Sądu Najwyższego, in gremio, bez jedynie niezaproszonego prezesa Izby Dyscyplinarnej spotkali się w Wieliczce na tradycyjnym XIV już spotkaniu Stałej Konferencji Prezesów. Zaproszone delegacje zagraniczne nie przybyły, ani jedna, odwołując swoje uczestnictwo, niektóre przezornie wcześniej a niektóre w ostatniej chwili dopiero dopiero w dniu uroczystości. Obiektywnie patrząc te sądy zagraniczne wykazały się o wiele większą przytomnością umysłu niż gremium nasze krajowe, które ogólnie będąc w klasie podwyższonego ryzyka zachorowania  i powikłań koronowirusowych najwyraźniej postanowiło popełnić zbiorowe samobójstwo. Boże drogi z kim my mamy do czynienia?

Z drugiej strony miłościwie postanowiono ocalić prezesa Izby Dyscyplinarnej nie zapraszając go w ogóle na to spotkanie z powodu, jak piszą z Sądu Najwyższego, niepewnej i niewyraźnej jego pozycji.

Cieszymy się, że postępowanie prezesów pozostałych izb jest pewne i wyraźne, równym krokiem zmierzających ku przeznaczeniu. A niektórzy mówią, że pani prezes Gesdorf nic dobrego dla kraju nie robi...

https://wpolityce.pl/polityka/491368-skandal-i-grozba-koronawirusa-w-trakcie-pozegnania-gersdorf    

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo