8 obserwujących
488 notek
202k odsłony
252 odsłony

Dzisiaj 5733 zakażonych, znacznie mniej; jest kilka przyczyn.

Wykop Skomentuj21

Mniej zakażonych i mniej żmarłych-121,jest kilka przyczyn oczywiście przestrzeganie obostrzeń, mniej wulgarnych kobiet na ulicach oraz więcej modlitw.

W marcu , kwietniu i w maju w kościołach, na Jasnej Górze i w Radiu Maryja wierzący modlili się o zatrzymanie pandemii, pomogło ilość zakażonych nie przekraczała tysiąca, lub dwóch tysięcy.Dzięki  operatorowi Chopin mam podgląd do 22 kościołów i w nich codziennie wieczorem modlono się na różańcu. Często byli to tylko kapłani, gdyż obostrzenie co do ilości osób w kościele były większe niż obecnie.

Od ponad 2 tygodni kapłani podają intencje o zatrzymanie pandemii w modlitwie wiernych, codziennie po apelu Maryjnym na Jasnej Górze obecni i łączący się za pomocą Telewizji Trwam śpiewają suplikacje; Święty Boże, święty mocny święty a nieśmiertelny zmiłuj się nad nami....... Suplikacje śpiewane są również po odmówionym różańcu w Radiu Maryja.

Wierzę, że wierni modlą się również indywidualnie, wierzę w moc modlitwy, a więc wiem, że epidemia zacznie odpuszczać. Oczywiście DDM nadal obowiązkowe, bo sama modlitwa nie wystarczy.

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości