Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
278 obserwujących 3237 notek 4303035 odsłon
Sowiniec, 11 kwietnia 2017 r.

Czy Trump przestanie być Honorowym Kozakiem?

120 22 0 A A A


            W ramach odwetu za atak Amerykanów na syryjskie bazy lotnicze prezydent Donald Trump może stracić tytuł Honorowego Kozaka - poinformowała „Rzeczpospolita”.


                       Tytuł ten przyznał mu w listopadzie ubiegłego roku Prawosławny Związek Kozaków „Ibris” za obietnicę cięcia funduszy przeznaczonych dla NATO i odbudowania stosunków amerykańsko-rosyjskich.


                   Teraz może go stracić. Ataman Andriej Poliakow powiedział na antenie radia „Govorit Moskwa”, że prezydent Trump „popełnił w Syrii straszliwy błąd” i rozważane jest odebranie mu tytułu, chyba że okaże się iż winne jest otoczenie amerykańskiego prezydenta i jego doradców, którzy „tradycyjnie nie mają najlepszego zdania o Rosji” (cytaty za „Rz”).


 


Opublikowano: 11.04.2017 21:08.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Piłsudczyków, były reprezentant prasowy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Rafał Broda Wakacje sprzyjają wyciszeniu emocji.
  • Gucio Pucio Interpunkcja!
  • Fosil A niech Pan dymisjonuje kogo chce.

Tematy w dziale Polityka