203 obserwujących
1531 notek
1588k odsłon
  317   0

Skandal w Kopenhadze! To dopiero "Climategate"!

Czy czujecie, że od kilku godzin zrobiło się jakoś nieznośnie gorąco?
 

 

To spowodowane działalnością człowieka ocieplenie klimatu! Żródłem doskwierających nam upałów  jest Kopenhaga!
 

 
Kopenhaga rozgrzała się do czerwoności! A temperatura ciągle rośnie. Setki samolotów lądujących na lotniskach, setki startujących, tysiące limuzyn rozwożących delegatów po restauracjach i nocnych klubach... i wreszcie sami LEKCEWAŻĄCY PROBLEM ZMIAN KLIMATYCZNYCH DEMONSTRANCI! 100 tysięcy demonstrantów!
 
Jak to wygląda? Można o tym poczytać na blogu pani Marty Śmigrowskiej, uczestniczki tej ROZGRZEWAJĄCEJ świat zadymy w Kopenhadze:

 
"Barwny pochód, upstrzony żółtymi transparentami, z hasłami typu: „Robić, nie gadać!”, zagrzewany był do marszu przez muzykę z głośników oraz tzw. samby (muzyków z wielkimi bębnami zawieszonymi na szyi wystukujących żywy, taneczny rytm).
 
Przebierańcy, rodziny z dziećmi, platformy, dziwne pojazdy w kształcie pand i smoków. Okrzyki mające zagrzaćtechnokratów do podpisania tutaj w Kopenhadze wiążącego prawnie porozumienia w sprawie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.
 
Ludzie wciąż stoją pod Bella Center, ogrzewając sięprzy ognisku z transparentów. Ja właśnie wymknęłam się z tłumu, by zdać relację z demonstracji".

Tyle pani Marta...

Sprawa wygląda skandalicznie. Jak widać nieodpowiedzialni demonstranci robią wszystko aby podnieść temperaturę ziemskiej atmosfery! Nawet ogniska zaczęli rozpalać...


Czy w takim razie demonstranci rzeczywiście troszczą się o poziom emisji gazów? Jakie podjęli działania aby mniej emitować?

Czy zobowiązali się chociaż, np. przez rok, nie puszczać bąków?


Na te pytania Pani Marta Śmigrowska ciągle nie odpowiedziała...

 

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale