Chłodny Żółw Chłodny Żółw
317
BLOG

Skandal w Kopenhadze! To dopiero "Climategate"!

Chłodny Żółw Chłodny Żółw Polityka Obserwuj notkę 13
Czy czujecie, że od kilku godzin zrobiło się jakoś nieznośnie gorąco?
 

 

To spowodowane działalnością człowieka ocieplenie klimatu! Żródłem doskwierających nam upałów  jest Kopenhaga!
 

 
Kopenhaga rozgrzała się do czerwoności! A temperatura ciągle rośnie. Setki samolotów lądujących na lotniskach, setki startujących, tysiące limuzyn rozwożących delegatów po restauracjach i nocnych klubach... i wreszcie sami LEKCEWAŻĄCY PROBLEM ZMIAN KLIMATYCZNYCH DEMONSTRANCI! 100 tysięcy demonstrantów!
 
Jak to wygląda? Można o tym poczytać na blogu pani Marty Śmigrowskiej, uczestniczki tej ROZGRZEWAJĄCEJ świat zadymy w Kopenhadze:

 
"Barwny pochód, upstrzony żółtymi transparentami, z hasłami typu: „Robić, nie gadać!”, zagrzewany był do marszu przez muzykę z głośników oraz tzw. samby (muzyków z wielkimi bębnami zawieszonymi na szyi wystukujących żywy, taneczny rytm).
 
Przebierańcy, rodziny z dziećmi, platformy, dziwne pojazdy w kształcie pand i smoków. Okrzyki mające zagrzaćtechnokratów do podpisania tutaj w Kopenhadze wiążącego prawnie porozumienia w sprawie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.
 
Ludzie wciąż stoją pod Bella Center, ogrzewając sięprzy ognisku z transparentów. Ja właśnie wymknęłam się z tłumu, by zdać relację z demonstracji".

Tyle pani Marta...

Sprawa wygląda skandalicznie. Jak widać nieodpowiedzialni demonstranci robią wszystko aby podnieść temperaturę ziemskiej atmosfery! Nawet ogniska zaczęli rozpalać...


Czy w takim razie demonstranci rzeczywiście troszczą się o poziom emisji gazów? Jakie podjęli działania aby mniej emitować?

Czy zobowiązali się chociaż, np. przez rok, nie puszczać bąków?


Na te pytania Pani Marta Śmigrowska ciągle nie odpowiedziała...

 

Blog Chłodnego Żółwia nagrodzony został przez p. Janinę Paradowską ;-) Chłodny Żółw - FanKlub ŻóŁwIoWe MyŚLi   (na koszulkach) - "Chłodny Żółw Collection" ThRiLLeR PoLiTyCzNy: "Meldunki z Kaczystanu" CoŚ DlA KoNeSeRóW: WaLkA StUlECiA: Jerzy Buzek kontra Nigel Farage To nie Grzech! - piosenka polityczna Przerażenie w TVN-ie "Jaja Hanny Lis" - opowieści z wyższych sfer Mainstream podąża za Salonem24 Polityka dla opornych "Moherowe Berety" są wśród nas Kubuś Puchatek i prawicowe sentymenty   SaLoNoWe SmAkOłYkI: "Tu trzeba postawić pytanie - gdzie jest w tym rankingu ktoś o pseudonimie "chłodny żółw"? Kim on jest i jakie ma znaczenie w pisaniu - nawet na S24?" Bloger "Azrael" na blogu własnym " Hmmm..... a kto to jest chłodny żółw?! Galopek - daj spokój..." Bloger "Azrael" na blogu Galopującego Majora   DzIeŁa WyBrAnE (40 i 4) : 1) Żółw i osły z Brukseli 2) Afera Chevaliera 3) Największy problem prawicy 4) Po co nam "chamski" Internet? 1) Demokracja za 5 złotych 2) Bajka o Lisie morskim 3)Tajemnica partii ojca Rydzyka 4) Bydło z perfumerii 5) Amerykanie winni zagłady Żydów? 6) Dziennikarze i blogerzy, czyli słoń kontra mrówka 7) Matematyka i minister Chlebowski 8) Fankluby polityczne 9) Chamstwo intelektualisty 10) Czy Tusk ma jeszcze szansę? 11) Definicja wykształciucha 12) Zaklinacze elektoratu 13) O dziennikarstwie zoologicznym 14) Azraelowa megalomania 15) Porucznik Turtle i Dziennikarze I 16) Porucznik Turtle i Dziennikarze II 17) Porucznik Turtle i Dziennikarze III 18) Porucznik Turtle i Dziennikarze IV 19) Porucznik Turtle i Dziennikarze V 20) TVN miażdzy Gazetę Wyborczą 21) Niemieckie poczucie humoru 22) Demokracja w zaciszu unijnych gabinetów 23) Czy biskup oszalał? 24) Polityczne pytania graniczne 25) Gady i mięczaki w Salonie24 26) Podziw czy obrzydzenie 27) Tragiczny komik PIS 28) W mediach potrzebni są idioci 29) Bankierzy czy bandyci? 30) Kupa w TVN 31) Politycy pod sąd! 32) Plażowy totalitaryzm 33) Panie Żakowski, co z tym chamstwem? 34) Wolność polityka - bandyckie chwyty dozwolone 35) Belka w oku arcybiskupa Życińskiego 36) Nagły atak spawacza (Mireksowi) 37) To dopiero "Climategate"! 38) Rybitzky znów na kacu... 39) Antek Emigrant, Czuły Wojtek itp. 40) Róża Luxemburg PiS-u włazi w szkodę Moja strona jest warta1,39 Mln zł   Inni politycznie niepoprawni: http://katalog.di.com.pl/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka