17 obserwujących
648 notek
463k odsłony
  397   0

Tęczowa zaraza bp Jędraszewskiego i bluzgi Owsiaka

Przez ostatnie kilka dni przelał się fala hejtu na biskupa za słowa nawiązujące do literatury o tęczowej zarazie. Biskup odnosił się do ostatnich wydarzeń - ataków na Kościół, profanacji katolickich symboli i propagowania ideologii LGBT.

Gromy padały zwłaszcza ze strony lewicy, lewicowych dziennikarzy oraz polityków opozycji. Homofobia, mowa nienawiści, sondy do prokuratury, RPO.....jednym słowem ZGROZA.

A co mówił biskup? Proszę:

Z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska. – Trzeba było długo na nią czekać. Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa

Już starożytni Rzymianie znali maksymę „Summum ius, summa iniuria” (Szczyt prawa szczytem bezprawia). – W imię tzw. rządów prawa można krzywdzić. Największa tolerancja, a jednocześnie szczyt nietolerancji. Na ustach głoszących tolerancję pojawiają się przemoc, poniżanie, szyderstwo z najświętszych znaków: Matki Bożej Częstochowskiej, a w ostatnich dniach z symbolu Polski Walczącej. Pamięć o mogiłach każe nam zdobywać się na sprzeciw i bronić autentycznej wolności"

Za to dziś w TVN-nie usłyszałem wulgarne bluzgi Owsiaka, które uznano za .....ekspresję. I martwiono się (!) o ewentualne konsekwencje. I to wszystko na festiwalu muzycznym głoszącym  TOLERANCJĘ .....

Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. To może coś k…a zmienimy? Po raz drugi to powiem. I od…rdolcie się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło, kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może ku…a coś zmienimy? Bądźcie moimi obrońcami w sądzie w Słubicach.

Czemu nie karzecie polityków, którzy za…dalają samolotami za moje k…a pieniądze? ........

Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K…a, po co?! Od…dolcie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka

Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców. A nie za Oceanem. Ocean nas nie wyżywi, nie pomoże nam. Sorry, jeśli kogoś uraziłem. Ale się k…a wylewa z człowieka.

A poza tym mamy w Polsce wolność i tolerancję......czyli słowa biskupa wobec bluzgów Owsiaka nabierają szczególnego znaczenia.

P.S.

Tak na marginesie te "jego pieniądze" to są te zbierane od naiwnych darczyńców na leczenie chorych dzieci.....

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo