399 obserwujących
2903 notki
12319k odsłon
  2991   0

Mówię jak jest - warto czytać książki

Może i ludzie bogacący się nie mają pieniędzy na propagandę, ale tamci nie mogą kontrolować wszystkich obszarów propagandy. Na przykład nie mogą kontrolować całego rynku książki. Jeden sprawny autor to może za mało, żeby im pokazać takiego wała, jak Polska cała, ale dwóch już wywołuje niepokój, czterech zaś niezależnych autorów to jest organizacja przestępcza w rozumieniu socjalistów i muszą oni wynająć sobie ochronę, przed tymiż socjalistami. Jeśli w dodatku ci autorzy dystrybuują swoje książki poprzez sieć niezależnych punktów jest już naprawdę źle.

Czytam sobie każdego ranka, co tam socjaliści wypisują na swoich portalach, czytam tego durnia Sierakowskiego, którzy zapowiada wojnę nie mając dostępu do żadnej istotnej informacji, tak jakby nie widział przy tym, że wojna już trwa, czytam innych i myślę sobie, że wobec nich jesteśmy dziś trochę jak rabbi Jehuda ben Becalel, który wyjął karteczkę z zaklęciem z ust Golema. My też ją wyjmiemy. Wczoraj kolega Cielecki przysłał mi swoją książkę, którą na moją prośbę pisał od półtora roku, teraz będziemy prowadzić prace redakcyjne i jakoś koło wiosny ją wydamy. Jola też pisze nową książkę. No to jest nas już czwórka.

Od piątku nasze książki, prócz Tarabuka, księgarni Przy Agorze i sklepu FOTO MAG dostępne będą w księgarni przy ul. Wiejskiej 14 w Warszawie, a także w antykwariacie Tradovium w Krakowie przy ul. Nuszkiewicza 3 lok.3/III. Komiksy zaś są cały czas do kupienia w sklepie przy ul przy ul. Przybyszewskiego 71 ,także w Krakowie.

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie naszego projektu komiksowego, który mam nadzieję, zostanie wydany już jesienią przyszłego roku. Będzie to wielki album poświęcony spaleniu Rzymu w roku 1527. Do tej pory udało się nam zebrać ¼ środków potrzebnych na produkcję. To wielkie osiągnięcie, szczególnie, że czas mamy przedświąteczny i ludzie mają ważniejsze wydatki niż mój komiks. Dziękuję wszystkim jeszcze raz za poświęcenie i wsparcie naszej sprawy.


 

Mam nadzieję, że do marca uda nam się zebrać całość. Oto numer konta


 

41 1140 2004 0000 3202 7656 6218

i adres pay pala gabrielmaciejewski@wp.pl


Wszystkich tradycyjnie zapraszam na stronę www.coryllus.pl 

Targi Bytomskie odbędą się w przyszłym roku w pierwszy weekend czerwca, wszystkich już teraz serdecznie zapraszam

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale