5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
314 odsłon

Druga kadencja Prezydenta Dudy i trzecia kadencja PIS w parlamencie.

Wykop Skomentuj5

Co dzisiaj jest możliwe?
Możliwa jest druga kadencja prezydenta A.Dudy umocniona ustawą kagańcową. A.Duda założył ustawowy kaganiec na pyski PO/PSL/Nowoczesnej i jeszcze założył krótką smycz. W kagańcu trudno szczekać, dlatego tylko w Sejmie trybuna jest cała zlana potem opozycyjnych posłów. Nie, nie słowem kulturalnym, dbającym o dyskurs win-win, tylko ciężko skroplonym męką braku koryta potem. Czy stamtąd zalatuje? Na pewno. Drwiną, brakiem patriotyzmu, nepotyzmem, poplecznictwem, gnębieniem biednych, uczciwych ludzi.
Możliwa jest trzecia kadencja większościowa PIS w Sejmie. Porządek musi być, miasto trzeba wziąć w garść i ukrócić wyciąganie z akt zeznań świadków, zmienianie ich treści, podkładanie fałszywych dowodów i innych fałszerstw rzeczywistości. Za PO nie udało się ściągać podatków z szarych i czarnych stref VAT-u, a nie wykształcony prawniczo B.Komorowski mówi o Trybunale Stanu – czyżby dla siebie za zaniechanie podpisywania uchwalanych przez parlament ustaw, albo manię nieomylności i wielkości parującą co najmniej wykroczeniami? Za zabranie posterunków policji i tworzenie miasteczek zbrodni w całej Polsce? Za brak nadzoru nad dyscypliną praworządności posłów PO i tworzenie baronatów prowincjonalnych? Pycha gubi największego, który uważa się za lepszych od innych.
Możliwy jest impeachment dla D.Trumpa. Przełamią się może Republikanie, którzy uważają obecnego prezydenta USA za niezbornego podatkowo i umysłowo z ideą republikańskiej uczciwości. Wszyscy w stanach zapomnieli o rosyjskich trollach w czasie głosowań na prezydenta USA.
Możliwe jest aresztowanie dwóch funkcjonariuszy i jednego TW, którzy jako spadek dawnych WSI brylują po służbach niższego rzędu i tworzą latyfundia pedofilskie knurów. (Zatoka knurów. Pedofil nieekskluzywny zorganizowany.)
Możliwe jest zamknięcie budżetu RP bez deficytu. Czekamy na pakiety medyczne 40plus.
Możliwe jest wygranie z ZUS w sądzie, gdy ten zamiast na badania szpitalne kieruje biednego rencistę,czy chorego na konsylium lekarzy o dziwnym sposobie badania. Cyt.oryg.stan faktyczny:
-Niech pan nam tutaj nie kładzie przed oczy badań i orzeczeń lekarskich. Nie potrzebujemy wiedzieć, czy inni lekarze sądzą, że jest pan chory i na co. Niech nam pan krótko powie co panu dolega? (pacjent – cztery choroby przewlekłe bezwzględnie zaopatrywane lekami do końca życia, przeszedł złamanie obojczyka, zwyrodnienia kręgosłupa i stawów uniemożliwiają mu normalne poruszanie się). Gdy przechodzi do drugiej choroby, by ją opisywać lekarz mówi – Wystarczy.- Badają pacjenta - specjalista ortopeda. Pozostałe cztery choroby nie są badane przez lekarzy komisji ( pacjent o nich nie mówił, nie zdążył!)
Nie pytano pacjenta jakie leki zażył przed badaniem, czy były wśród nich przeciwbólowe, przeciwzapalne, itp. Nie poinformowano pacjenta o tym, że ma obustronne zapalenie płuc/oskrzeli. Lekarz prowadzący komisji przy badaniu wyartykułował do pozostałych lekarzy, że pacjent ma szmery pęcherzykowe dolne. Pacjenta o tym nie poinformowano i nie polecono udania się na SOR.
Możliwe jest wygaszenie konfliktu w Iranie,jeśli D.Trump zdyscyplinuje Izrael i zacznie rozmawiać z ZEA i Arabią Saudyjską. Woda dla Palestyńczyków i Strefy Gazy. Rozmowy partnerskie a nie z pozycji agresora. Udały się rozmowy w Korei Płn. Choć niektórzy sądzą, że połowicznie, to może się udać konsensus w Iranie i Iraku.

Wszystko jest możliwe, co zależy od wiedzy i bezstronności ludzi. Pokój na świecie, zdrowie, pedofile w więzieniach, bezdomni w pokojach socjalnych z dostępem do mediów i terapeutów. Tylko trzeba chcieć przeciwstawić się zalewającej nas bezduszności i przestępczości. Ostatnio jednak nawet w Polsce to nie jest w modzie, raczej passe.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka