5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
116 odsłon

Prezesie Polityka jest jak Ucho Prezesa

Wykop Skomentuj2

Najlepszą metodą na komentarze popremierowe we wszystkich miastach jest komentarz :

-" No tak, widziałem "Politykę Vegi", jak niektóre odcinki "Ucha Prezesa", tak samo bawi i zastanawia, choć jest fabularyzowane dość mocno. 

Z powodu łatki homoseksualizmu przypiętej byłemu ministrowi MON i jego wychowankowi może nawet zagłosują na PIS niektóre środowiska LGBT zafiksowane na wojskowości. To podniesie parę punktów procentowych wynik PIS."

W tym stylu.

Zajmuję się prawdopodobnym koalicjantem, który może zabrać głosy wyborców PO, Nowoczesnej. Należy wygaszać "przejęcie" się fabułą filmu Vegi. Można trochę polemizować, że niektórzy z posłów powinni przejść szkolenie poprawnej polszczyzny lub podlegać odpowiedzialności karnej za wykorzystywanie podległości służbowej i demoralizację.

Filmu jeszcze nie widziałem, może się na niego przejdę.Może nie. Jeśli będzie taki jak Botoks, to frekwencja będzie duża.

Należy pamiętać, że wyborcy są szczególnie wyczuleni na obronę prześladowanych, słabszych i bitych przez Policję. Dlatego wszelkie parady równości, jeśli jakieś jeszcze będą ochraniamy, a kiboli z maczetami pacyfikujemy. Lubimy ludzi, jeśli dzieje im się krzywda, to ich chronimy. W myśl biblijnej przestrogi: "Kto przeciw mojemu bratu najmniejszemu...". Boom gospodarczy związany jest z tym, że ludzie wolni ekonomicznie z powodu 500+ myślą o przyszłości pozytywnie i więcej wydają. 

Jeśli spacyfikujemy nieuczciwych deweloperów okradających ludzi z wkładów finansowych i niedokończanych inwestycji (słabe zabezpieczenie w kodeksie karnym, brak przepisów) oraz pomożemy Frankowiczom uwolnić się od lichwy zagranicznych banków w najbliższej przyszłości, to boom mieszkaniowy (jeden z warunków programowych PIS)poprzez firmy budowlane pociągnie PKB w Polsce przez najbliższe lata dalej w górę do najlepszych wskaźników w historii.

Obecnie PIS - 52 % poparcia. Po filmie spadnie o jakieś 5-7%. Trzeba odzyskać ten elektorat,więc mamy przygotowane tyły tak jak w czasie wyborów prezydenckich w 2015 roku. Przeminęła "Wiosna od Słupska do dupska" - to cytat jednego z kabaretów.  Koalicja Lewicy wyciągnie jednak głosy z PO i Nowoczesnej, tak jak PSL. Schetyna emocjonalnie może nie przeżyć porażki w wyborach parlamentarnych tegorocznych, jesiennych na rzecz Lewicy i PSL. Nie pomoże mu nawet Kidawa-Błońska w Warszawie. Przewidując taki ruch PO już wcześniej zaznaczyłem Prezesie, że trzeba wybrać mocną kontrkandydatkę wobec tego stanu rzeczy. Iście majstersztykiem działania strategicznym wykazał się Pan Prezesie nie ujawniając jeszcze kandydatki na Premiera w nowych wyborach. Każde przesądzanie przed wyborami o wygranej i już posiadanych kandydatach na urzędy strasznie wkurzają wyborców. Dlatego trzymajmy wynik na poziomie 45- 49 % poparcia.

Wystarczy obejrzeć amerykański film "Chciwość", który opisuje mechanizmy zachodniego kryzysu gospodarczego w 2008 roku. Polska nie mając za dużo takich nadmuchanych sztucznie pakietów akcji przetrwała, ale rosnąca cena franka szwajcarskiego zabiła kredytobiorców bankowych. To oni osłonili skutki i w Polsce kryzys ten miał lżejszy wymiar. Ponieważ znowu rynki światowe notują kryzys, który odbija się czkawką w Chinach i Japonii, dajmy popalić deweloperom, dla przykładu paru wrzućmy do więzienia, żeby nie oszukiwali ludzi. Propozycjami nowymi, jeszcze nie zrealizowanymi, przyciągniemy elektorat średnio zamożny.

Zielona Husaria działa. Ludzie idą za realnym pieniądzem, który otrzymali lub mają otrzymać. Ciągniemy temat rozliczenia się z pedofilią wobec wszystkich ustosunkowanych, a nie osądzonych pedofilów. Ludzie interesują się tym tematem. Strajk nauczycielski można wygasić odpowiednimi negocjacjami wobec zadłużonych w większości samorządów zmniejszanymi kwotami subwencji w razie nieopanowania strajku, który zapowiadali na krótko przed wyborami związkowcy nauczycielscy. Kuratorzy z kuratoriów powinni zacząć weryfikować kwalifikacje nauczycieli w szkołach podstawowych i średnich poprzez gremialne uczestnictwo na lekcjach tych nauczycieli, na których skarżą się uczniowie na forach społecznościowych, czy na Youtube. 

cdn.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale