39 obserwujących
92 notki
121k odsłon
  1257   0

Nie obalajmy Tuska! Apel do prawicowych lemingów.

 

„Czy to będzie premier ze środka? Spytała dziś pewna idiotka…”

 

Donald Tusk jest tylko awatarem widzialnym dzięki różnym efektom specjalnym. Jednym z nich jest zjawisko „medialnej wydmuszki”. Ten nieskomplikowany, doskonale znany i prosty mechanizm umożliwia medialne wykreowanie w bardzo krótkim okresie czasu jednego z wielu aktorów i obsadzenia go w głównej roli w pop-politycznym serialu.

Kto rządzi w Polsce?

Zadajmy sobie proste pytanie, kto rządzi w Polsce. Bynajmniej nie chodzi tu o polityczny szyld, bo to przecież nie ma najmniejszego znaczenia. Formacją „ETYCZNĄ”, która rządzi w Polsce od 1989 roku jest formacja fałszystów tworząca dość labilny wewnętrznie układ, lecz zewnętrznie uformowana w bardzo trwały sojusz. Tzw. walka o władzę odbywa się zawsze wewnątrz tego układu. Na zewnątrz pozostaje społeczeństwo i jego najbardziej wartościowa część-Polacy tworzący Naród.  Na zewnątrz są także zleceniodawcy i sponsorzy- krajowi i zagraniczni. Jak całkiem słusznie zauważył Rafał Ziemkiewicz PO jest przede wszystkim spółdzielnią usługową w ramach feudalnego sytemu.

Tusk i neokomunistyczna PO jest jednym z wielu wytworów fałszyzmu. Władza Fałszystów w Polsce jest prawie absolutna. Całkiem niedawno za próbę werbalnego obalenia fałszystowskich mitów zostali skazani przez sądy twórca NZW Krzysztof Wyszkowski i poeta J.M.Rymkiewicz. Czym różni się to skazanie pod względem mechanizmu od wyroków wydawanych na Polaków za próbę obalenia ustroju w czasach komunizmu?

Obalmy system poprzez zmianę paradygmatu. Nie ulegajmy złudzeniom, że zmiana awatara lub szyldu coś zmieni.

Cała polityczna historia  tzw. III RP obfituje w personalne i "partyjne" przepychanki, których podstawowym a czasem jedynym celem jest lepsze miejsce przy korycie oraz obsadzenie kluczowych stanowisk zarówno przez klasyczną agenturę jak i przez sponsorowanych „rezydentów”.

W dobie "postępu i rozwoju" ilość agentów nie musi być wcale duża, bowiem jak uczy historia ostatnich 23 lat przysłowiowi użyteczni idioci mają bardzo liczną reprezentację wśród „polskich polityków”

Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku; Komunizm obalił Lech Wałęsa.

Fałszyzm pożera wszystkich. Całkiem niedawno jeden z lewicowych pop polityków z SLD zapytany w quizie dziennikarskim odpowiedział publicznie, że Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku. Zarówno Ignorancja jak i nikczemność lewicowych formacji nie są niczym nowym i nie powinny nas zaskakiwać, lecz wiara w fałszystowskie mity po stronie tzw. prawicy jest czymś zaskakującym i przykrym, bo stanowi realne spoiwo fundamentu obecnego matriksu.

Etapy demokracji w Polsce.

Wiara polskiej prawicy w kluczową, decydującą rolę demokracji i polityki jest efektem zainfekowania lewicowymi memami. W praktyce od wielu lat dominuje leninowskie „kto kogo?

Poniżej etapy demokracji w Polsce 1989 – 2012.

1. Etap demokracji pod szyldem pluralizmu dawał wzmocnione dodatkowo "tolerancją" prawo do prezentacji poglądów tzw. "lewackich" w praktyce antypolskich i antychrześcijańskich. Jest to typ "demokracji bez wartości" (Jan Paweł II).

2. Etap polegał na uzyskaniu przewagi, dominacji tychże np. w mediach i wykreowaniu alternatywy do tradycyjnej wizji „polskości” i Polski (zagrożenie trzema fundamentalizmami /A.Michnik/)

3. Etap polega na wprowadzeniu monopolu w.w. i utworzeniu wykluczenia napiętnowanych stygmatem katolika- mohera - patrioty - nacjonalisty -oszołoma -faszysty - kibola - kaczysty itp. Na poszczuciu swołoczy przeciw Polakom. Poczatek demokracji fasadowej.

4. Etap to penalizacja zachowań normalnych i patriotycznych demaskujących patologię i obalających fałsz_ystowskie mity - początek systemu totalitarnego - inwigilacja, cenzura w mainstreamowych mediach , jawna rezydentura na stanowiskach publicznych- państwowych.

5.Etap to wzmocnienie systemu totalitarnego i degradacja Polski do roli kolonii a Polaków do roli niewolników. Całkowita i jawna recydywa targowicy.

A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, co da nam obalenie Tuska.

Istotna zmiana powinna polegać nie na cofnięciu z aktualnego początkowego 5 etapu i fiksacji ciut powyżej, lecz na likwidacji systemu i restytucji państwa polskiego.

Nie obalajmy Tuska. Zmieńmy paradygmat.

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale