gini gini
159
BLOG

Drogi Panie wlascicielu i droga redakcjo !

gini gini Technologie Obserwuj notkę 19

Prowadzicie salon 24 , ktory byl platforma dyskusyjna.Od jakiegos czasu to sie zmienilo ;poniewaz kasujecie sobie posty jak leci.

Pan Pinsko jest wlascicielem zgoda, ale nie znaczy, ze wolno mu wszystko.

************************************************************************************************************************

W Polsce nieuprawnioną cenzurę lub arbitralne usuwanie treści w internecie można zgłaszać w zależności od charakteru sprawy do różnych instytucji:

    Platformy społecznościowe (procedura odwoławcza): W pierwszej kolejności należy skorzystać z wewnętrznego systemu odwoławczego danej platformy (Facebook, X/Twitter, YouTube), zgodnie z regulacjami DSA (Akt o usługach cyfrowych), który nakłada obowiązek przejrzystości moderacji.
    Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO): Jeśli cenzura dotyczy naruszenia wolności słowa przez instytucje państwowe lub ma charakter systemowy, sprawę można zgłosić do Biura RPO.
    Policja / Prokuratura: W przypadku, gdy działania cenzorskie noszą znamiona przestępstwa (np. groźby karalne, nękanie) lub bezprawnego ograniczenia wolności wypowiedzi, zawiadomienie można złożyć na najbliższym komisariacie lub przez internet.
    Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE): W sprawach związanych z naruszeniem praw użytkowników usług cyfrowych.
    Organizacje pozarządowe: Fundacje takie jak Panoptykon zajmują się ochroną praw w sieci i mogą udzielić wsparcia w przypadku bezprawnej cenzury. 

Żebyś wiedział

Żebyś Wiedział! to specjalnie wybrane przez naszych wydawców treści, które pozwolą czytelnikom Salon24.pl na pełną perspektywę i orientację w najważniejszych tematach. Zależy nam, aby w świecie otaczającej nas dezinformacji i fejk newsów, nasi czytelnicy mieli miejsce godne zaufania. Po prostu - Żebyś Wiedział!



Wewnetrznego systemu odwolawczego nie ma w salonie.

Skasowaliscie mi przed chwila post, w ktorym ,odpowiadalam merytorycznie, bez zadnych inwektyw , i to nie pierwszzy raz .

Uzytkownik w sieci jak mozna przeczytac, tez ma jakies prawa , jezeli nie zyczycie sobie obecnosci, mojej np, chociaez postow, kasowane jest duzo wiecej, jestem uzytkownikiem salonu , od lat 16 tu , i to co sie dzieje teraz jest nie do przyjecia.

Owszem nie musze tu pisac, ale dlaczego ja mam odejsc, skoro, dzieki moim i nie tylko wpisom ten salon istnial?



"Żebyś wiedział

Żebyś Wiedział! to specjalnie wybrane przez naszych wydawców treści, które pozwolą czytelnikom Salon24.pl na pełną perspektywę i orientację w najważniejszych tematach. Zależy nam, aby w świecie otaczającej nas dezinformacji i fejk newsów, nasi czytelnicy mieli miejsce godne zaufania. Po prostu - Żebyś Wiedział!"


Kasujac posty jak leci, dezinformujecie utrudniacie dyskusje , 


" Organizacje pozarządowe: Fundacje takie jak Panoptykon zajmują się ochroną praw w sieci i mogą udzielić wsparcia w przypadku bezprawnej cenzury. "


Wiec raz jeszcze uzytkownicy maja rowniez prawa, wiec uprzejmie prosze zaprzestac praktyk cenzorskich wobec mnie jak i innych uczestnikow.


pozdrawiam serdecznie 



Obrazy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych


.


gini
O mnie gini

Jestem czarowica wredna , podstepna.Uwaga , bije ludzi miotla po glowie, ewentualnie podstawiam miotle i podcinam nogi .Mam kotke,ktora drapie i gryzie, wiec ostrzegam, zastanowic sie przed wejsciem.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (19)

Inne tematy w dziale Technologie