0 obserwujących
37 notek
72k odsłony
719 odsłon

Lechia - Legia 3:1 to i tak nieźle przy grze 13 na 9 wliczając w ową 13 sędziego.

Haraslin  Dziennik Bałtycki
Haraslin Dziennik Bałtycki
Wykop Skomentuj24

W Gdańsku mawia się " Nie ma przypadków " a więc nie przypadkowo sędzia przy 3 razach kiedy Legia mogła zostać ukarana za

" Rękę " decyduje za każdym razem  na jej korzyść ??

Coś w tym musi być skoro nawet sprawozdawcy TV którzy w większości " Miłują Legię " i przysłowiowo jak się mówi w Polsce Kibiców zazwyczaj poświęcają Legii 25 minut w 30 minutowym programie sportowym mówili o tym, że " Sędzia mógł zadecydować tak lub inaczej i też byłoby poprawnie ", albo że " Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia...".

Mnie interesuje tylko czy gdyby owe 3 sytuacje byłyby popełniane przez piłkarzy Lechii to czy sędzia również trzy razy dokonałby uniewinnienia...??? 

Wątpię.

Kolejna sprawa to Flavio, piłkarz już legenda LG o którym I w/w sprawozdawcy do niedawna wypowiadali się w samych superlatywach, nagle nie tylko znieruchomiał, ale wręcz nie tylko nic nie gra, ale jeszcze podaje do piłkarza Legii w konsekwencji czego Legia zdobywa drugą bramkę... Przypadek ???

Trener Stokowiec coś może czuł i zatrzymał Flavio na ławie rezerwowych po uprzednim meczu, ale zmienił zdanie i wymienił rewelacyjnego Haraslina na Flavio przy stanie 1:1 i tym samym rozpoczął się dramat w Gdańsku.

Koszmar ta nasza piłka a już myślałem, że fryzjera spotkać można tylko w kiepskich opowieściach... 

Normalnie koszmar.


Ps. Kiedyś myślałem, że kibice z Polski bezzasadnie nie lubią Legii z powodu jej forowania przez tzw Środowisko, ale chyba się myliłem.


Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport