37 obserwujących
5749 notek
2016k odsłon
  1321   3

Zjednoczona Prawica jest partią republikańską

Myślę, że pierwsze koty za płoty. Najwyższy czas na zakończenie walki polsko-polskiej o natkę pietruszki. TERAZ trzeba przywrócić PODMIOTOWOŚĆ Polski na arenie międzynarodowej.

Partia Republikańska, której powstanie dzisiaj ogłoszono, jest częścią Zjednoczonej Prawicy a Zjednoczona Prawica jest partią republikańską - co potwierdził uroczyście Jarosław Kaczyński.


Myślę, że to nowe otwarcie będzie poważną ofertą programową dla każdego, kto chce być nie tylko człowiekiem zdrowym, ale też i bogatym. Myślę, że już zapomnieliśmy, jak Zjednoczona Partia Robotnicza w Polsce po roku 1948 rozpoczęła kolektywizację wsi oraz nacjonalizację prywatnej gospodarki funkcjonującej na ziemiach polskich "od zawsze".

To polityczna siła PZPR zniszczyła przedsiębiorczość społeczną a jej najbardziej zaufani członkowie stanęli w pierwszym szeregu do załapania się na fragmenty przedsiębiorstw państwowych dzielonych na spółki kapitałowe.

Pamiętamy te akcje na pakiet najlepszych przedsiębiorstw państwowych dzielonych między zaufanych członków PZPR z pominięciem "ludu pracującego miast i wsi" - jak zawsze podkreślał to Władysław Gomółka jako I sekretarz PZPR usunięty w cień po wydarzeniach grudniowych 1970 roku.


Dzisiaj ci sami socjaliści - pod hasłami liberalizmu w Polsce - patronują "marszom równości" przemilczając jednak, że nawet swoboda seksualna jest oparta na dobrym uposażeniu rodziny.

Dlatego powstanie nowej partii politycznej - Partii Republikańskiej - pozwoli na nowy podział społeczeństwa między tych, dla których ważny jest nie tylko własny interes, ale też i siła państwa zdolna strzec tego interesu od zwolenników państwa w roli stróża nocnego, który nie wtrąca się do niczego a liberalni urzędnicy będą patrzeć przez palce na grabienie tego, co państwowe czyli wspólne - przez "układy kolesiów"...

Piniendzy nie ma i nie będzie - a tutaj i 500 PLUS mamy, i 300 PLUS, i firmy pracujące na zamówienia państwowe nie bankrutują. Widzimy tempo prac nad drogami komunikacyjnymi przez wielkie centra zwartej zabudowy - nie tylko estakadami, ale też i tunelami w skali całego państwa... Takie chyba są prawa republikańskie - by każdemu żyło się lepiej i żeby każdy mógł być bogaty.


W odróżnieniu od komunistów - którzy odbierają prawo do bogacenia się całemu społeczeństwu i zachowują przywileje w ramach akcji "sami swoi" - co mogliśmy bezpośrednio doświadczyć. Wystarczy sięgnąć pamięcią do "sklepów w Komitetach" - z dostępem wyłącznie dla grupy zastrzeżonych osób z przywilejami.

KOMUNO - zgiń na zawsze !

 

image

https://www.wprost.pl/kraj/10459159/anna-popek-prowadzila-zjazd-partii-republikanskiej-u-boku-posla.html


Lubię to! Skomentuj102 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka