37 obserwujących
5817 notek
2030k odsłon
  126   0

Przystanek dla DUSZY

Bardzo wiele miejsca w mediach zajmują relacje z przystanku, który staje się tylko chwilą, dla wielu osób wręcz chwilą straconą. Jest to forma protestu przeciwko porządkowi, który wiąże się z jakimś przesłaniem, z jakimś celem - który można przyjąć jako własny.

Osoby urzeczone chwilą mogą robić tam niemal wszystko, co chcą i na co pozwolą inni współuczestnicy tej imprezy. Dominuje muzyka, grają zespoły a fani tego rodzaju muzyki mogą czuć się w siódmym niebie...

Jest też i drugi przystanek. Ten jest już otwarty na wszystkich, którzy nie są pewni, co można a co jest już nadużyciem. Często zagubieni oraz porzuceni przez kumpli choćby z tego powodu, że nie mają z czego postawić im piwo czy coś mocniejszego.

Przystanek dla zagubionych, przystanek dla szukających prawdy, przystanek dla wszystkich, dla których życie to coś więcej, niż zjeść, wypić i zabawić się... Ten drugi przystanek także zlokalizowano w Kostrzyniu...


image

Przystanek Jezus” jest ogólnopolską inicjatywą ewangelizacyjną, do udziału w której zaproszone są osoby pełnoletnie (ukończone 18 lat) formujące się w ciągu roku w grupach, ruchach i stowarzyszeniach kościelnych o charakterze ewangelizacyjnym. Organizatorem Przystanku Jezus jest Wspólnota św. Tymoteusza – Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

http://www.radiomaryja.pl/informacje/kostrzyn-nad-odra-trwa-przystanek-jezus/


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo