Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
7 obserwujących
293 notki
175k odsłon
714 odsłon

Koronovirus: Jak to nie jest światło w tunelu to co to jest?

Wykop Skomentuj34

We Włoszech i w Hiszpani sytuacja zdaje się poprawiać znacząco. Brawo! „Krzywa” dziennych przyrostów wyraźnie zakręciła w dół, a sam zakręt w każdym przypadku wygląda tym samym na zdecydowany.

image


Jeżeli chodzi o Polske to po dwóch relatywnie silnych wzrostach dziennych odnotowanych w ostatni weekend mamy znaczący spadek już drugi dzień z rzędu. Krzywa wzrostu nie zakręca jednak jeszcze, może zobaczymy to jutro lub pojutrze. W każdym bądź razie sytuacja jest raczej bardzo optymistyczną bo sugeruje poprawę. A napewno trudno sie w niej doszukać jakiejkolwiek analogii do Włoch czy Hiszpanii w etapach kiedy tam nastepowal wzrost.

image

Aby dodac jednak trochę pesymizmu to tej sytuacji Polski i wybiegając na przeciw oczekiwaniom katastrofistów to należy zauważyc że w obecnej sytuacji patrzać na wykres poniżej  to na jutrzejszy dzień możemy się spodziewać przyrostu wyższego niż by wynikało z kropkowanej lini, lub przyrostu zgodnego z kropkowana linią, lub przyrostu który pokaże się jako punkt poniżej niebieskiej kropkowanej lini.

image
Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości