Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
8 obserwujących
309 notek
186k odsłon
  533   0

Trump Patriot Party, czyżby nowa siła

Dochodzą głosy, że Trump zaczyna myśleć o założeniu nowej partii w USA. Jest to potwierdzane z wielu źródeł. Tak że o ile do tego dojdzie to będziemy mogli zobaczyć jak się zakłada partie polityczna. Trump ma podobno ok 70 mln w tzw Cash niewydanych w czasie kampanii wyborczej i zamierza to użyć dla sfinansowania powstania Patriot Party.

Oprócz tego w internecie pojawiło się masa różnych tzw. dupereli to znaczy koszulek, długopisów, kubków i czapek, breloczków... itp, które sprzedają się wcale nie tanio, a są ciekawe na. Na przykład T-shirt z napisem "Nie brałem udziału w Insurekcji Kapitolu" itp. itd. Będzie z tego bez wątpienia dodatkowa kasa na nową partię i na kampanie wyborcze 2022 i 2024.

W międzyczasie Trump sporządził listę wrogów w partii republikańskiej w celu niedopuszczenia tych ludzi z GOP do powtórnego kandydowania w 2022. Tymi na czarnej liście są póki co congresswoman Liz Cheney, Georgia Governor Brian Kemp, Senator Lisa Murkowski, and representative Tom Rice. Oczywiście ta lista, jest to również straszak na najbliższe tygodnie na tych którzy chcieliby głosować w Senacie za impeachmentem Trumpa.

Przez najbliższe kilka miesięcy Trump zamierza się trochę wyciszyć i wycofać po to żeby potem ruszyć ostro i obiecuje być dalej aktywnym w amerykańskiej polityce.

Myślę że demokracja jeszcze nie upadła i będziemy ja oglądać w stylu prawdziwie amerykańskim.Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka