Wstrząsające jest to, że obecnemu Pa Pressida Komorowskiemu coraz bliżej do Tworek, a nie reelekcji na urzędzie i tu wszystkich przydupasów budujących swój dostatek w oparciu układu mafii, którego konstytucyjnym strażnikiem jest pewien układ polityczny PO-PSL, ale też nie tylko, wyłącznie jasny szlag trafia i cholera bierze, bo co reelekta na górkę nie wepchną, to on BĘC! - na łeb, na szyję i kupa śmiechu.
No i mamy, kolejne "rewelacje" odkrywcze sp. z o.o "Anodina&Company z porażeniem Laska", bo jakoś Dudę należy ugryźć, by Bronka zaś na górkę wepchnąć.
"Po 5 latach po katastrofie smoleńskiej powtarzane są tezy pani Anodiny. To nie jest przede wszystkim oryginał. To są kopie. Oryginały są zamknięte w sejfie w Moskwie. Trzeba dziś zadać pytanie czy ci, którzy pisali i mówili, że w stenogramach znajdują się zapisy: „Tak lądują debeściaki”, co okazało się wierutną bzdurą - czy wszyscy ci przeprosili za to?"
Wszystko to wygląda niczym kolejna wyczekiwana w niesamowitym napięciu płyta szwedzkiego kwartetu ABBA. Oczywiście nowe, bardzo fajne piosenki, tylko qu...a, dlaczego wszytko tak samo?!
- a Bronek pomimo upływu świąt.... cigle bez "jaj".
http://niezalezna.pl/65799-swiadek-wypadku-prezydenckiej-limuzyny-funkcjonariusz-bor-powinien-odejsc-ze-sluzby
"Świadek wypadku prezydenckiej limuzyny: „Funkcjonariusz BOR powinien odejść ze służby”
http://dziubdziub.salon24.pl/640109,bronek-gdzie-masz-jaja
Inne tematy w dziale Polityka