18 obserwujących
283 notki
199k odsłon
  361   0

Z czym mamy do czynienia AD 2020

Po pierwszym szoku wywołanym doniesieniami ze świata, restrykcjami nałożonymi przez rząd, wzrastającą liczbą zarażonych koronawirusem i wciąż przybywającymi ofiarami śmiertelnymi tej pandemii, przychodzi też czas na refleksje i próbę odpowiedzi na tytułowe pytanie.


Każdy z nas szuka tej odpowiedzi. Sieć pełna jest różnych informacji, które zaczynają się układać w pewną całość.

W tej notce zebrałam te informacje, które wg mnie dają już pewien obraz sytuacji. 


Pierwszym z dziennikarzy, który pokusił się o zebranie informacji o przyczynach pandemii jest Witold Gadowski.

Podzielił się nimi z nami w swoim Komentarzu Tygodnia:
Uzupełnieniem tego Komentarza jest notka @1Maud:


https://www.salon24.pl/u/1maud/1031411,przypadek-gadowski-w-tle-pandemia-kwarantanna-i-koronawirus


i notka Jacka Matysiaka, blogera S24 piszącego z Kalifornii:


https://www.salon24.pl/u/fraszkowanie/1031290,koronawirus-trwaja-przymiarki-do-apokalipsyA tu wywiad z  z dr. Francisem Boylem ekspertem od prawa międzynarodowego rozprzestrzeniania broni biologicznych:


 


i wystąpienie dr Ewy Paweli:


Te wszystkie informacje raczej nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia z bronią biologiczną wyprodukowaną w naukowych laboratoriach Płn. Karoliny i Wuhan. 

I jak zazwyczaj to ludzie ludziom zgotowali taki los.

Nauka , tak jak w sprawie broni jądrowej, jak i broni biologicznej czy chemicznej, zaangażowana została do wojny przeciw ludzkości.

Można zapytać czy naukowcy mają sumienie.


Wirus, z którym mamy do czynienia jest bardzo złośliwy. Rozprzestrzenia się bardzo szybko i atakuje nie tylko płuca, ale też serce, nerki i jądra mężczyzn, czyniąc ich bezpłodnymi.


Pisze o tym : Puls Medycynyhttps://pulsmedycyny.pl/koronawirus-sars-cov-2-uszkadza-serce-986835


"Koronawirus SARS-CoV-2 atakuje nie tylko układ oddechowy.

(..) Obserwacje wskazują również, że wirus może nieodwracalnie uszkadzać serce u osób wcześniej zdrowych" - mówi prof. dr hab. n. med. Adam Witkowski, kierownik Kliniki Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie, prezes Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

(...) Receptory ACE2, przez które wirus wnika do komórek płuc, występują też w komórkach mięśnia sercowego, jak również w komórkach nerek czy śródbłonka naczyń. "


Irytują nas nałożone przez rząd restrykcje. Co niektórzy bagatelizują zagrożenie. Ale ono jest i to bardzo groźne.


Jak się bronić przed koronawirusem pisze chiński ekspert:


"Szanghajski ekspert ocenił, że najważniejsze jest zapobieganie i kontrola epidemii. – Bez kontaktu nie ma infekcji (…) Nie tylko trzeba zachowywać konieczny dystans społeczny, ale również nosić maseczki ochronne i często myć ręce. Jeśli robi się te trzy rzeczy, praktycznie nie ma ryzyka zakażenia – powiedział. ”


https://www.tvp.info/47304747/chinski-ekspert-przewiduje-przebieg-pandemii-koronawirusa-w-europieA tak się bronią w Nowym Jorku:Reasumując, to co wiemy na dzisiaj:


-   mamy do czynienia z bronią biologiczną wyprodukowaną w laboratotium,


-  nie jest to zwykła grypa, a więc trzeba zastosować inne środki,


-  restrykcje zastosowane przez rząd są właściwą odpowiedzią na pandemię i trzeba się im poddać,


-  nie wolno pozwolić, aby przy tej okazji nałożono ludzkości  kaganiec, zaczipowano nas, zmuszono do powszechnych szczepionek, poddano władzy absolutnej różnych ideologów NWO i rządu światowego,


-  w Polsce po przejściu epidemii ustawić gospodarkę na samowystarczalność na tyle, na ile to jest możliwe.


Nie wiemy, czy ta pandemia została wywołana celowo, zaplanowana w szalonych umysłach ludzi obłąkanych władzą, czy też jest to nieszczęśliwy wypadek przy pracy.

Ale jest pytanie, po co taka praca jest wykonywana. Jaki jest jej cel?

Czy takie badania nie powinny być zabronione ? Tak jak badania nad bronią jądrową i chemiczną?


Ta pandemia zmieni świat. Jej skutki dotkną wszystkich. I może to obudzi ludzi, zmusi do obrony przed chorym światem polityki i ekonomii.

Mam taką nadzieję. Inaczej zginiemy i będzie to samozagłada na własne życzenie.Uzupełnienie.


Bloger @nanotrol podał link do filmu z rozmową z chińskim doktorem zamieszkałym w Polsce.


Zamieszczam tu ten film, bo łatwiej go tak obejrzeć.


Chiński lekarz podaje, że wirus składa się tak na prawdę z 5 wirusów,  które atakują różne genotypy. W Chinach mieli do czynienia z wirusem atakującym żółtą rasę. W Europie mamy do czynienia z tym, który atakuje białą rasę. Amerykański wirus ponoć ma uaktywnione wszystkie 5 wirusów.  Robi się coraz ciekawiej. 

Ale proszę, posłuchajcie sami:Jeśli Państwo będziecie mieli jakieś ciekawe informacje, filmy, to ja postaram się dodawać je do notki, żebyśmy mieli jak najpełniejszy ogląd sytuacji i mogli sobie wyrobić własne zdanie.


Można oczywiście uważać, że cała ta sprawa to jest tylko sytuacja wykreowana przez światowe media, którym ulegają powoli rządy wszystkich państw, nawet dzielny i nieustraszony premier Wlk. Brytanii i ma swój cel. Wszystkie telewizje podają wykreowane obrazy a statystyki to tylko histeria. Można, mamy wolne jeszcze umysły i możemy sobie wymyślać co chcemy. Ale czy to jest poważne myślenie? 


Czyżby game over?Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale