12 obserwujących
196 notek
146k odsłon
399 odsłon

Droga do światowego rządu

Wykop Skomentuj12

Na podstawie artykułu:

https://globalna.info/2019/11/03/historia-tajemna-masonerii-czyli-jak-powstal-nowy-porzadek-swiata/

i książki Henryka Pająka: „Lichwa rak ludzkości”. Dzień po dniu i godzina po godzinie łańcuch zarządzania

prowadzi w stronę totalnej kontroli całej rasy ludzkiej przez 

rząd światowy. Jeśli ktoś odważa się porównać to do raka, jest to rak 

całego międzynarodowego ciała politycznego, obłąkany, dziki guz, 

który z pewnością zostanie zlikwidowany przez Boską interwencję, 

jak stało się to z wieżą Babel Irlandzka patriotka Deirdre ManifoldWszystko zaczęło się w XVIII wieku we Frankfurcie nad Menem od rodziny Bauerów, Żydów Aszkenazyjskich, pochodzących prawdopodobnie od Chazarów, którzy przyjęli judaizm jako swoją religię. Nie są więc Żydami z Palestyny.

Mayer Amschel Bauer miał 10 lat kiedy został oddany w 1753 roku na nauki rabinackie. Półtora roku później zmarli jego rodzice. Był inteligentnym chłopcem toteż krewni zachęcali go do dalszej nauki. Ale to handel okazał się jego pasją i posłannictwem życiowym. Jako trzynastolatek pojechał do Hanoweru na praktykę w banku późniejszych Iluminatów – Oppenheimerów. Tam poznał tajniki bankowości i zawarł znajomość z księciem Hesse-Hanau, Wiliamem II, którego księstwo obejmowało tereny Frankfurtu. Ta znajomość pozwoliła mu wypłynąć na szersze wody. Kiedy był już bogatym kupcem we Frankfurcie, przyjął nazwisko od rodzinnego symbolu widniejącego na frontonie jego domu, czerwonego heksagramu, znanego jako pieczęć Salomona. To ta czerwona tarcza „Rot schild” dała nazwisko rodzinnemu klanowi Rothschildów. Posługiwanie się tym symbolem potwierdza ich powiązanie z żydowskimi kabalistami i okultyzmem. Heksagram ma symbolizować gwiazdę Saturna, utożsamianego ze złem, z Lucyferem.

W 1770 roku Mayer Amschel poślubił Gutlę Schnapper, córkę bogatego kupca żydowskiego. Miał pięciu synów i pięć córek. Synów ulokował w głównych stolicach Europy: Paryżu, Londynie, Wiedniu, Rzymie i w Niemczech. Córki wydał za bankierów tworząc w ten sposób potężną sieć europejskiej a potem światowej lichwy, nieformalny Sanhedryn władców świata.

W 1773 roku Mayer Amschel Rothschild zgromadził we Frankfurcie dwunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół i przekonywał ich, że jeśli wszyscy połączą swoje zasoby, mogą rządzić światem. Poinformował także swoich przyjaciół, że znalazł idealnego kandydata, osobę o niewiarygodnym intelekcie i pomysłowości, do kierowania zaplanowaną przez niego organizacją – Adama Weishaupta, profesora prawa kanonicznego na uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii, z pochodzenia Żyda. Weishaupt miał konsolidować te wysiłki, tworząc sieć elity intelektualnej, która w pierwszej kolejności podporządkuje sobie tradycyjną masonerię.

1 maja 1776 r. Adam Weishaupt, pod pseudonimem „Spartakus” zakłada tajne stowarzyszenie zwane Zakonem Iluminatów.

Celem Iluminatów jest:

1) Zniszczenie wszystkich istniejących rządów

2) Zniesienie własności prywatnej

3) Zniesienie dziedziczenia

4) Zniszczenie patriotyzmu

5) Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej

6) Zniszczenie wszystkich religii, poza judaizmem

7) Utworzenie rządu światowego na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji.

W lipcu 1782 roku Zakon Iluminatów połączył swoje siły z masonerią, na kongresie w Wilhelmsbad. Francis de Virieu, uczestnik konferencji, odchodzi wyraźnie wstrząśnięty. Zapytany o „tajemnice”, które poznał, odpowiada:

„Nie powiem ci ich. Mogę tylko powiedzieć, że to wszystko jest o wiele poważniejsze niż myślisz. Od tego czasu, według jego biografa, „Francis de Virieu mógł mówić o masonerii jedynie z przerażeniem”.

W 1785 roku kurier Iluminatów o imieniu Lanze został uderzony piorunem i zabity podczas podróży konnej przez miasto Regensbon. Gdy bawarscy urzędnicy zbadali zawartość jego siodeł, odkryli istnienie Zakonu Iluminatów i znaleźli plany szczegółowo opisujące nadchodzącą rewolucję francuską.

Rząd Bawarii ostrzega rząd Francji o zbliżającej się katastrofie, ale rząd francuski nie słucha tego ostrzeżenia. Bawarscy urzędnicy aresztują wszystkich Iluminatów, których mogą znaleźć, ale Weishaupt i inni ukrywają się i unikają aresztowań.

W 1789 roku wybucha ludobójcza rewolucja we Francji.

W 1796 roku prezydentem Stanów Zjednoczonych zostaje przeciwnik masonerii John Adams. Jego syn John Quincy Adams oświadcza:


Szczerze i w głębi serca wierzę, że Zakon Wolnomularski jest jednym z największych, jeśli nie największym złem moralnym i politycznym, z którym borykają się teraz Stany.


W 1797 roku profesor Robinson z Uniwersytetu w Edynburgu publikuje książkę „Dowody spisku”, ujawniając, że Weishaupt próbował go zwerbować do Iluminatów i ujawnia ich diaboliczne i nieludzkie cele.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale