27 obserwujących
383 notki
257k odsłon
  265   0

Psychologiczne podstawy pandemii

Dr Robert Malone, amerykański wirusolog,  uważany za jednego z twórców technologii  mRNA,  udzielił ostatnio wywiadu Joe Rogan,  dziennikarzowi związanemu z mainstreamem, który zaprasza do swoich programów nietuzinkowych ludzi, również  budzących kontrowersje.

Tym razem Robert Malone nie rozmawiał o szczepionkach, covidzie, ale próbował zgłębić przyczyny,  dla których ludzie ulegli powszechnej psychozie i zabrakło miejsca na rzeczową rozmowę naukowców, polityków, lekarzy. 

Zamiast tego mamy terror i brak rozsądnego podejścia do choroby. Ludzie stali się dla siebie wrogami, zamiast wspólnie usunąć zaistniały problem.


Dr Malone powraca do lat 20-tych i 30-tych XX wieku, kiedy to w Niemczech rodził się narodowy socjalizm i porównuje metody zastosowane tam i teraz. Obraz jaki się wyłania z tego porównania jest wg niego psychologicznie podobny.


Musiało bardzo nie spodobać się to demiurgom, bo wywiad błyskawicznie znikał z popularnych platform internetowych, mimo, że obejrzało go 40 milionów ludzi. A może właśnie dlatego.


Wywiad i wszystko co się z tym wiąże omawia Artur Kalbarczyk. Tym razem nie na YT ale na rumble:https://rumble.com/vsdzh4-dr.-robert-malone-and-joe-rogan.html


Warto tego posłuchać. Ja oglądam rumble na Firefoxie.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale