Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
14 obserwujących
309 notek
175k odsłon
  1166   1

Drodzy panowie i z czym tu do kobiety?!


Czy rzeczywiście mężczyzna z dużym penisem jest bardziej atrakcyjny dla kobiet niż ten ze średniej wielkości? Co w takim razie myślą kobiety o tych z małymi? Jakie preferują same kobiety?

Praktycznie od urodzenia chłopcu wpaja się, że rozmiar ma znaczenie. I to nie tylko rozmiar jego penisa, ale również rozmiar jego mięśni czy rozmiar jego portfela. Mówiąc ogólnie, rozmiar staje się nierozerwalnie związany z męskim poczuciem własnej wartości, a wraz z nim pojawia się wstyd i zakłopotanie, gdy nie jest satysfakcjonujący. To bardzo szkodliwa opinia. Dopóki mężczyźni sami nie zaakceptują, że ich opinie dotyczące własnego ciała mogą szkodzić ich psychice, nadal będą uwięzieni w tych samym stereotypie, od którego większość z nich chciałaby uciec.

Tak naprawdę rozmiar ma znaczenie wyłącznie ze względów estetycznych, chodzi o to, co sprawia, że penis jest piękny. I chociaż nie ma jasnego wzoru idealnego penisa, badania sugerują, że obwód penisa może być ważniejszy, od wszystkiego innego. To on sprawia, że ​​penis wygląda ładnie. Tak naprawdę jest bez znaczenia czy mężczyzna ma dużego lub małego penisa; o małym, średnim czy dużym obwodzie; asymetrycznego czy prostego; większość kobiet jest bardziej wyrozumiała w swoich opiniach na ten temat, niż sami mężczyźni.

Kobiety zwracają uwagę bardziej na higienę i funkcjonalność penisa niż jego rozmiar. Zadbane włosy łonowe mają duży wpływ na wygląd penisa. Więc odpowiedzmy sobie na pytanie: jaki rozmiar penisa preferują kobiety? Dla kobiet najbardziej istotna jest proporcjonalność penisa, a nie rozmiar lub obwód penisa. Najważniejszym czynnikiem preferowanym przez kobiety poza jego odpowiednimi proporcjami jest jego obwód, jeśli chodzi o idealny rozmiar penisa. Według dr.Prause, preferencje kobiet dotyczące obwodu penisa mają sens jedynie z punktu widzenia jego fizjologii. Pochwy kobiet nie są zbyt wrażliwe na ciepło czy wibracje, ale mają wiele mechanoreceptorów, które wykrywają rozciąganie i odróżniają dużego, krępego penisa od węższego. 

Mimo to większość kobiet woli łączyć obwód z ładną długością. Jeśli chodzi o jednorazowe akt seksualne, kobiety preferowały duże penisy o największej długości i obwodzie. Jednak dla długoterminowych partnerów kobiety wolały penisy, które nie były ogromne — około 16 cm długości i 13 cm obwodu. Duży penis może być mile widziany jednorazowo, jednak ból po seksie, którego przyczyną były jego duże gabaryty, sprawia, że ​​ na dłuższą metę przestaje być atrakcyjny dla kobiety.

Tak naprawdę dla kobiet dużo ważniejsze są takie cechy, jak wiarygodność i ogólna atrakcyjność niż rozmiar penisa. Co więcej, preferencje większości kobiet dotyczące penisa miały więcej wspólnego z funkcjonalnością niż z estetyką. Najważniejszy jest ruch w oceanie. Ludzie są czymś więcej niż tylko sumą części ciała. A dobrzy partnerzy mają znacznie ważniejsze cechy niż duży obwód penisa. Kobiety doskonale wiedzą, że dla wielu mężczyzn to bolesny temat, powodujący dyskomfort i niepewność. Mężczyźni bardzo często boją się wyśmiania przez kobietę, Ponieważ są zbyt niepewni rozmiaru swojego penisa, aby kiedykolwiek przestać się tym przejmować.

Dlaczego mężczyźni zadają sobie takie pytania? Czy wszyscy z nich lubią duże piersi u kobiety? Czy wszyscy faceci lubią duże tyłki? NIE! Nie wszyscy cieszą się tym samym, tak samo, jak nie wszystkie kobiety lubią ten sam rozmiar penisa. Niektóre kobiety są całkowicie zadowolone z takich o średniej wielkości, niektóre z dużych, a jeszcze inne z małych. Każdy ma swoje preferencje, to rzecz bardzo indywidualna. Tak naprawdę można sprawić kobiecie więcej przyjemności małym lub średnim niż tym wielkim. Twierdzenie, że rozmiar ma znaczenie, pochodzi od właścicieli tych ostatnich i wąskiej grupy kobiet, którym ból sprawia przyjemność. 

Posiadacze małych i średnich nie powinni mieć kompleksów, bo to ich kobiety wybierają do związków długoterminowych. Jednak w miłości nie chodzi o rozmiar, ponieważ gdy się kogoś kocha, idzie się z nim na kompromisy, również w kwestii seksu. O tym, czy kobieta wybierze danego mężczyznę, nie przesądza rozmiar jego przyrodzenia, tylko to jakim jest człowiekiem.


Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale