0 obserwujących
176 notek
57k odsłon
102 odsłony

TOP 5 nietypowych budynków we Wrocławiu

Wykop Skomentuj7

Wrocław to miasto, które jest przepełnione wspaniałymi zabytkami, architekturą i wszystkim tym co może zachwycić każdego turystę. Znaleźć w nim można budowle, które reprezentują niemal wszystkie nam znane style architektoniczne. Ogromna ilość budynków po prostu zachwyca, inne jednak intrygują i dziwią, budząc bardzo skrajne emocje. Właśnie o tych ostatnich opowiada poniższy artykuł:

TOP 5 nietypowych budynków we Wrocławiu

Moim skromnym zdaniem są one naprawdę warte zobaczenia. Jeżeli więc chciałbyś obejrzeć coś, czego nie opisują tradycyjne przewodniki zapraszam na wirtualną wycieczkę. Dowiesz się nie tylko gdzie warto zajrzeć spacerując po Wrocławiu, ale również poznasz ciekawostki i fakty na temat tych kilku ikon architektury.

Nie są to co prawda tradycyjne atrakcje turystyczne, ale miłośnikom architektury, sztuki oraz pasjonatom wszystkiego co nietypowe sądzę, że mogą się spodobać. Mogliście je nawet widzieć odwiedzając Wrocław, ale możliwe, że po prostu minęliście je obojętnie, nie mając świadomości jakie "cuda inżynierii" obok Was stoją. Ten artykuł ma pokazać, że można nieco zmienić zdanie na temat jakiegoś miejsca, poznając jego historię. Zaprezentowane budynki może nie są piękne i wspaniałe, ale swego czasu były unikalne, dlatego warto na nie spojrzeć z nieco innej strony. Polecam i zachęcam. 

TOP 5 nietypowych budynków we Wrocławiu

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale