Ale z drugiej strony, bez zaplecza, jakiś taki bezbronny swoją samotnością. No nie wiem. może w I turze zagłosuję na niego.
51
BLOG
Ale z drugiej strony, bez zaplecza, jakiś taki bezbronny swoją samotnością. No nie wiem. może w I turze zagłosuję na niego.
Komentarze
Pokaż komentarze