95 obserwujących
3440 notek
1967k odsłon
  345   4

Putin uwolnił nas od maseczek

  Dziś [24.03.2022] rano minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej oznajmił o zniesieniu większości obostrzeń związanych z COVIDem. Czytamy:

  "Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że podjął decyzje o zniesieniu od 28 marca obowiązku noszenia maseczek. Jedynymi miejscami, których ta decyzja nie dotyczy, są placówki medyczne.

Niedzielski zastrzegł, że obowiązek zostaje zniesiony, ale zaapelował o korzystanie z nich jako metody ochrony.

Zniesiona zostaje także izolacja i kwarantanna domowa." {TUTAJ(link is external)}

   Osoby zarażone maja izolować się same we własnym zakresie bez udziału Sanepidu. Nie dotyczy to jednak pacjentów szpitali. Dr Paweł Basiukiewicz skomentował to następująco:

  "Skoro izolujące interwencje niefarmaceutyczne zostaną zniesione, to teraz najważniejszą rzeczą dla zdrowia Polaków jest zniesienie wymogu testowania PCR przed przyjęciem do szpitala w szpitalach zniesienie obowiązku izolowania pacjenta z pozytywnym testem" {TUTAJ(link is external)}.

  Ma on oczywiście rację. To właśnie te epidemiczne utrudnienia w służbie zdrowia spowodowały sto kilkadziesiąt tysięcy "dodatkowych" zgonów Polaków. Utrzymywanie ich to zbrodnia. Co jednak ma Putin do tego wszystkiego?

  Napadając na Ukrainę i wywołując wojnę Putin zakończył covidową histerię. Nikt nie będzie się przejmował jakimś stosunkowo niegroźnym wirusem, gdy grozi mu się bronią atomową. O rozmiarach wojennej paniki świadczy choćby opowiadanie Łukasza Warzechy "Impresja wojenna" {TUTAJ(link is external)}. Wojna Putina zniszczyła pandemię. 

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości