95 obserwujących
3483 notki
1984k odsłony
  974   0

Czy kandydat na ministra lubi, jak mu włażą bez mydła?

  

 Regularnie czytam blog Coryllusa.  Czynię to na ogół na jego autorskiej stronie www.coryllus.pl{TUTAJ}.  Dziś jednak postanowiłam zajrzeć na blog Coryllusa w Salonie24, by zapoznać się z tamtejszymi dyskusjami na temat ostatnich notek tego blogera.  Ze zdumieniem stwierdziłam, że blog jest "zwinięty".  Oznacza to, iż go nie widać, chyba że ktoś przewinie stronę głowną Salonu24 do samego dołu i wciśnie znajdujący sie po prawej stronie przycisk "wyłącz filtr".  Wygodniej jest jednak korzystać z autorskiej strony Coryllusa.

 Jak się okazało. powodem zwinięcia była wczorajsza notka Coryllusa zatytułowana "Czy Mateusz Morawiecki stoi za zamachami we Francji?" {TUTAJ}.  W komentarzu Tropiciela do niej [na stronie Coryllus.pl] czytamy:

 "Tropiciel mówi:
14 listopada 2015 o 10:50  Celnie trafiłeś i mały demiurg się zemścił.
Jak Admini uzasadniają „zniknięcie” dzisiejszej notki i zwinięcie Twojego bloga po całości?

Tropiciel mówi:
14 listopada 2015 o 12:09
Odpowiedź Adminów S24 na pytanie o powód „zniknięcia” notki i zwinięcia blogu:
„Ze względu naruszenie Regulaminu VI p. 1 dzisiejszy wpis został usunięty. Natomiast ze względu na częstotliwość wpisów naruszających Regulamin VI p. 2 na konto Coryllusa został nałożony filtr.
Administracja salon24.pl”
Cytat dosłowny, błędy pochodzą od Admin. Odpowiedź na pytanie, wysłane z S24, przyszła nie wiedzieć czemu na moją prywatną pocztę!- See more at: http://coryllus.pl/?p=2879#sthash.e78iywhx.dpuf".

 Admin Salonu24 kłamie, bo Coryllus nie miał przedtem problemów z regulaminem Salonu24.  Wygląda na to, iż Admin zobaczył tytuł wpisu Coryllusa i potraktował go z całą powagą, jako rodzaj bluźnierstwa.  Pragnąc podlizać się p. Mateuszowi Morawieckiemu [a mówiąc potocznie, "wejść mu w d... bez mydła"], czym prędzej skasował notkę i zablokował [zwinął] cały blog, wszystkie 2418 tekstów, niektóre o wysokiej wartości literackiej i poznawczej.  Wcale nie współczuję tu Coryllusowi.  Tak zdolny bloger poradzi sobie i bez Salonu24.  To portal wyjdzie na tym gorzej.  Według Alexa.com. {TUTAJ} Coryllus ma trzeci najpoputarniejszy blog w Salonie24 i 7,08% odwiedzin tego portalu przypada właśnie na niego.

 Ów Admin ukarał  przede wszystkim swój własny portal i jego czytelników.  Coryllus z pewnoscią da sobie radę nie gorzej niż słynny bloger MatkaKurka, czy [dawniej] śp. Seawolf i śp Paweł Paliwoda.  Wszyscy oni zostali usunięci w swoim czasie z Salonu24, ku hańbie tego portalu.  Admin Salonu24 zrobil jednak również krzywdę p. Mateuszowi Morawieckiemu.  Ten ostatni był znany jako mecenas kultury.  Dzięki nadgorliwości Admina, jego nazwisko będzie się teraz kojarzyć z prześladowaniem wybitnego blogera i jego czytelników.

 Sądzę, iż p. Mateusz Morawiecki nie ma pojęcia o istnieniu blogera Coryllusa i o tym, co wyprawia Administracja Salonu24.  Ciekawe, co odpowiedzialby na tytułowe pytanie mojej notki?

 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale